ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ДИМЧЕ АРСОВСКИ ДЕНЕСКА ЕМ СЕ ИЗГЛУПИРА ЕМ ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА - СЕДИ ДИМСА, КЕЦ!
ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ДИМЧЕ АРСОВСКИ ДЕНЕСКА ЕМ СЕ ИЗГЛУПИРА ЕМ ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА - СЕДИ ДИМСА, КЕЦ!
Христо Иванов: Доколку РСМ не го прифати францускиот предлог, ризикува целиот процес да почне од почеток
Христо Иванов: Доколку РСМ не го прифати францускиот предлог, ризикува целиот процес да почне од почеток
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Што ќе правиме со францускиот предлог, ќе го прифатиме или ќе го одбиеме?! Ќе бидеме ли како Палестинците кои секогаш одбиле се што им се нудело и се полошо им е како тече времето...
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Што ќе правиме со францускиот предлог, ќе го прифатиме или ќе го одбиеме?! Ќе бидеме ли како Палестинците кои секогаш одбиле се што им се нудело и се полошо им е како тече времето...
ЕВЕ ЗОШТО ЕКСПЛОДИРА АДЕМИ: ВМРОВЦИТЕ МУ ЈА ИСЕКЛЕ РАКАТА СО ФРЛАЊЕ ПРЕДМЕТИ
ЕВЕ ЗОШТО ЕКСПЛОДИРА АДЕМИ: ВМРОВЦИТЕ МУ ЈА ИСЕКЛЕ РАКАТА СО ФРЛАЊЕ ПРЕДМЕТИ
Маричиќ на средба со германски функционери: Имаме перспектива – мора да ја задржиме
Маричиќ на средба со германски функционери: Имаме перспектива – мора да ја задржиме
СДСМ: ВМРО ДПМНЕ СО ПРАВЕЊЕ ИНЦИДЕНТИ ВО СОБРАНИЕ БЛОКИРА НАЗНАЧУВАЊЕ СУДИИ ЗАТОА ШТО ТАКА МИСЛАТ ДЕКА ЌЕ СЕ СПАСАТ ОД ЗАТВОР!
СДСМ: ВМРО ДПМНЕ СО ПРАВЕЊЕ ИНЦИДЕНТИ ВО СОБРАНИЕ БЛОКИРА НАЗНАЧУВАЊЕ СУДИИ ЗАТОА ШТО ТАКА МИСЛАТ ДЕКА ЌЕ СЕ СПАСАТ ОД ЗАТВОР!
(ВИДЕО) ДРАМА ВО СОБРАНИЕТО: ВМРОВЦИТЕ УСПЕАЈА ДА ГО ИЗВАДАТ ОД ТАКТ АРБЕР АДЕМИ КОЈ ВО МОМЕНТИ НА БЕС ПОЧНА ДА ГИ МАВА СО ШИШИЊА И ФИЛЏАНИ!
(ВИДЕО) ДРАМА ВО СОБРАНИЕТО: ВМРОВЦИТЕ УСПЕАЈА ДА ГО ИЗВАДАТ ОД ТАКТ АРБЕР АДЕМИ КОЈ ВО МОМЕНТИ НА БЕС ПОЧНА ДА ГИ МАВА СО ШИШИЊА И ФИЛЏАНИ!
Бугарската влада официјално во оставка, контрадикторни најави за повлекувањето на Борисов од челната позиција на ГЕРБ
Бугарската влада официјално во оставка, контрадикторни најави за повлекувањето на Борисов од челната позиција на ГЕРБ

НАЈДОБРИОТ ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП ВО ЕВРОПА – KOUZON SUMMER КIDS CAMP – 2022 ЗА ДЕЦАТА ОД МАКЕДОНИЈА НА ВОЗРАСТ ОД 7 ДО 17 ГОДИНИ

KOUZON SUMMER КIDS CAMP – 2022
ЗА ДЕЦАТА ОД МАКЕДОНИЈА НА ВОЗРАСТ ОД 7 ДО 17 ГОДИНИ
НЕМАТЕ ИДЕЈА КАДЕ ЛЕТОВО? КОУЗОН КАМП Е НАЈДОБРАТА ОПЦИЈА
„ ОДИМЕ НА КАМП – ОДИМЕ НА МОРЕ “
[email protected]
ПОЧИТУВАНИ,
ЛЕТО 2022 година – БИДЕТЕ ДЕЛ ОД НАЈДОБРИОТ ЕВРОПСКИ ДЕТСКИ ЛЕТЕН КАМП ?
Повеке од 2.500 деца од регионов и Европа и летово ќе се упатат кон најголемиот и убедливо најдобриот ЛЕТЕН ДЕТСКИ КАМП на Халкидики.
Коузон Камп е дел од ова летно доживување и го нуди НАЈДОБРОТО ЗА ДЕЦАТА ОД МАКЕДОНИЈА.
Престојот во кампот за децата ќе биде ИСПОЛНЕТ СО АКТИВНОСТИ по 15 часа на ден.
СПОРТ, ЗАБАВА, ДРУЖЕЊЕ и ЕДУКАЦИЈА.
Ќе спортуваме и ќе се забавуваме ќе се дружиме и учиме јазици, ќе пливаме и ќе пееме и глумиме , и се ова ќе биде ЗАЕДНО СО СИТЕ ДЕЦА ВО КАМПОТ-
Пријавувањето за летниот камп на КОУЗОН е во тек.
Интересот како и секоја година е ГОЛЕМ, така што Ви препорачуваме што поскоро да го резервирате Вашето место за КОУЗОН КАМП 2022.
Повеке информации за смените на www.camps.mk
[email protected] 078 45 44 26

loading...

go88 ông thần tài

sunwin kid where can i buy sunwink hotline sunwin