ШОКАНТНО: ГРАД СКОПЈЕ СО РЕБАЛАНС НА БУЏЕТ ПРЕДЛАГА КРАТЕЊЕ НА ПАРИТЕ НАМЕНЕТИ ЗА КЛУЧКАТА КАЈ МОМИН ПОТОК И БУЛЕВАРИТЕ ХРВАТСКА И СЛОВЕНИЈА?!
ШОКАНТНО: ГРАД СКОПЈЕ СО РЕБАЛАНС НА БУЏЕТ ПРЕДЛАГА КРАТЕЊЕ НА ПАРИТЕ НАМЕНЕТИ ЗА КЛУЧКАТА КАЈ МОМИН ПОТОК И БУЛЕВАРИТЕ ХРВАТСКА И СЛОВЕНИЈА?!
РУСИЈА И УКРАИНА РАЗМЕНИЈА 140 ВОЕНИ ЗАРОБЕНИЦИ, МЕЃУ НИВ 43 СЕ ОД БОРЦИТЕ ОД АЗОВСТАЛ
РУСИЈА И УКРАИНА РАЗМЕНИЈА 140 ВОЕНИ ЗАРОБЕНИЦИ, МЕЃУ НИВ 43 СЕ ОД БОРЦИТЕ ОД АЗОВСТАЛ
Министерката Петровска на НАТО самитот во Мадрид: Безбедноста на регионот е геополитички императив на Алијансата
Министерката Петровска на НАТО самитот во Мадрид: Безбедноста на регионот е геополитички императив на Алијансата
Сме имале повеќе вакви акции, ама одзивот на кавадарчани да спасат нечиј живот е нешто невидено, кажа доктор Петличковски
Сме имале повеќе вакви акции, ама одзивот на кавадарчани да спасат нечиј живот е нешто невидено, кажа доктор Петличковски
БОМБА НА БЕКТЕШИ: БИЗНИСМЕНИ МИЛИОНЕРИ СО ПОВЛАСТЕНА СТРУЈА ГРЕАТ ЦЕЛИ БАЗЕНИ И КОПААТ КРИПТОВАЛУТИ!
БОМБА НА БЕКТЕШИ: БИЗНИСМЕНИ МИЛИОНЕРИ СО ПОВЛАСТЕНА СТРУЈА ГРЕАТ ЦЕЛИ БАЗЕНИ И КОПААТ КРИПТОВАЛУТИ!
Пратеничката Снежана Калевска – Ванчева за ,,Фокус” открива кој пратеник ја снимал во деколте
Пратеничката Снежана Калевска – Ванчева за ,,Фокус” открива кој пратеник ја снимал во деколте
Ковачевски до Милошоски: Ако сакате јавна расправа со поранешни премиери, треба да дојдат сите премиери, ама Груевски ви е во странство
Ковачевски до Милошоски: Ако сакате јавна расправа со поранешни премиери, треба да дојдат сите премиери, ама Груевски ви е во странство
Тупанчески: Ветингот на судии може да биде направен и со постојните законски решенија
Тупанчески: Ветингот на судии може да биде направен и со постојните законски решенија

KOUZON TRAVEL – LETO 2021 КРСТАРЕЊЕ СО БРОД ПО ГРЧКИТЕ ОСТРОВИ – СУПЕР ПОПУЛАРНА ПОНУДА, ПОАЃАЊЕ ОД СОЛУН – ВРАЌАЊЕ ВО СОЛУН

💦Оваа лето 2021 откријте ја Грција и грчките острови со КОУЗОН ТРАВЕЛ
🛳 Крстарење со CELESTYAL OLYMPIA со организиран превоз од Скопје
📌8 дена -Откривање на Грчките острови 📆Термини: 03.08.2021 ⌛️ Период на резервација: до 10.07.2021

ПОНУДАТА ВКЛУЧУВА:

✅ 7 ноќи I Полн пансион и All-inclusive пијалоци
✅ 2 екскурзија во Лимасол и Родос ;
✅ Вклучен пристанишни такси и бакшиж.
*Организиран трансфер Скопје-Солун-Скопје =50еур (за пријавени мин.12 патници )
Вклучен пристанишни такси и бакшиж.

ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ – единствена можност за крстарење од СОЛУН

🔥Пакетна цена од лице во :
Внатрешна кабина € 699
👉 Маршута на крстарење: Солун, Миконос, Санторини , Родос, Кипар , Крит , Атина, Солун.
👉 Појдовна точка: Солун
👉 Крајна точка: Солун

За повеќе информации ве молам погледнете ја програмата https://tinyurl.com/5dxr3cy8
или контактирајте со нас:

📨[email protected]
☎️моб: +389 72 263 121 ,078 45 44 26

loading...

go88 đổi thưởng go88 không rút được tiền go88 game tài xỉu

mất tài khoản sunwin sunwin âu mỹ sunwin 247. club