Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

Ковачевски: Oд Скопје до Лондон ќе бараме луѓе, за да ѝ помогнеме на државата

Кандидатот за лидер на СДСМ, Димитар Ковачевски вечерва информираше дека доколку стане претседател на партијата, ќе го врати на функција во партијата, поранешниот советник на премиерот Зоран Заев и поранешен директор на УБК, Миле Зечевиќ.

-Ќе биде вклучен во реорганизација на партијата и враќањето на членовите, изјави Ковачевски во гостувањето на емисијата „24 анализа“.

Тој уште еднаш потенцира дека „ќе направи сѐ за да ги консолидира редовите, за да најде луѓе, надвор од партијата, кои делат исти вредности“.

-Од Скопје до Лондон, ако треба и до Нов Зеланд, за да ги вклучиме, со нивното знаење стекнато низ светот, да го пренесат во СДСМ, а потоа ние да го процесуираме во унапредувањето на процесите во државата, истакнува Ковачевски

loading...

anime stream. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

english dubbed anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

anime online Naruto

To Your Eternity

Bleach (Dub) Episode 366

watch anime AnimeFreak To Your Eternity