Кој води психолошка војна против братска Србија?
Кој води психолошка војна против братска Србија?
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Брнабиќ се сретна со Ковачевски, заедно ќе присуствуваат на економскиот форум во Александар Палас
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Брнабиќ се сретна со Ковачевски, заедно ќе присуствуваат на економскиот форум во Александар Палас
Ковачевски: За економски успех потребни се реформи во образованието
Ковачевски: За економски успех потребни се реформи во образованието
Победниците на „Евровизија“ тргнуваат на турнеја низ Европа за да собираат пари за војската и добротворните организации во Украина
Победниците на „Евровизија“ тргнуваат на турнеја низ Европа за да собираат пари за војската и добротворните организации во Украина
УНИВЕРЗИТЕТ АУЕ ФОН: Факултетот за правни и политички науки во рамките на својата годишна програма, организираше дебата за студентите на тема „Право на абортус“
УНИВЕРЗИТЕТ АУЕ ФОН: Факултетот за правни и политички науки во рамките на својата годишна програма, организираше дебата за студентите на тема „Право на абортус“
Делегација од Општина Куманово на покана на активистите од невладиниот сектор кои што работат на Ромските прашања на Балканот е во посета на Европскиот парламент во Брисел на настанот "The Most Roma Friendly Mayor"
Делегација од Општина Куманово на покана на активистите од невладиниот сектор кои што работат на Ромските прашања на Балканот е во посета на Европскиот парламент во Брисел на настанот "The Most Roma Friendly Mayor"
Мојановски: Сослужувањето со СПЦ значи дека МПЦ не е веќе расколничка
Мојановски: Сослужувањето со СПЦ значи дека МПЦ не е веќе расколничка
Матевски: Признавањето на МПЦ-ОА е благодарение на Преспанскиот договор и Бајден
Матевски: Признавањето на МПЦ-ОА е благодарение на Преспанскиот договор и Бајден

КОВАЧЕВСКИ: Во програмата предвидувам активација на партиските комисии кои ќе бидат основни тела за развој на политики, проекти и поддршка на институциите

Членовите и активистите на СДСМ најдобро ги знаат проблемите и секогаш добронамерно сугерираат кога работите одат во погрешна насока.
👉 Не смееме да бидеме глуви за овие пораки, треба да ги слушнеме и уште поважно, да постапуваме.
👉 Партијата треба значително да ја засили работата на телата од најниско ниво како месните организации па се до партиските комисии. Во програмата предвидувам активација на партиските комисии кои ќе бидат основни тела за развој на политики, проекти и поддршка на институциите.
👉 Тука ќе членуваат најкомпетентните партиски членови, но и луѓе од надвор а идеолошки блиски до партијата. Месните организации ќе добијат одговорности и активности а нивната работа редовно ќе се евалуира. #Заедно

loading...

english dubbed anime. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

stream anime online Naruto

animes online That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub)

online anime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 9

anime to watch Fairy Tail (Dub)

tải go88