(ВИДЕО) БОМБА НА МАРЈАН ЃОРЧЕВ: ВО БУГАРИЈА АКО СЕ ДЕКЛАРИРАТЕ ЗА МАКЕДОНЕЦ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАПИШЕТЕ НА ФАКУЛТЕТ!
(ВИДЕО) БОМБА НА МАРЈАН ЃОРЧЕВ: ВО БУГАРИЈА АКО СЕ ДЕКЛАРИРАТЕ ЗА МАКЕДОНЕЦ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАПИШЕТЕ НА ФАКУЛТЕТ!
ВАКВИТЕ ЃУБРИЊА ПСИХОПАТСКИ ОПСЕДНАТИ СО ОМРАЗА КОН НАС ГИ РАСИПУВААТ БУГАРСКО МАКЕДОНСКИТЕ ОДНОСИ - Нешков: Македонизмот не е идеолошки, туку геополитички проект насочен против Бугарија
ВАКВИТЕ ЃУБРИЊА ПСИХОПАТСКИ ОПСЕДНАТИ СО ОМРАЗА КОН НАС ГИ РАСИПУВААТ БУГАРСКО МАКЕДОНСКИТЕ ОДНОСИ - Нешков: Македонизмот не е идеолошки, туку геополитички проект насочен против Бугарија
СЕ БЛИЖИМЕ НАКАЈ 8 000 ЗАГИНАТИ ОД КОРОНА А НА АНТИ ВАКСЕРИТЕ НЕ ИМ ИДЕ ПАМЕТ ВО ГЛАВА!
СЕ БЛИЖИМЕ НАКАЈ 8 000 ЗАГИНАТИ ОД КОРОНА А НА АНТИ ВАКСЕРИТЕ НЕ ИМ ИДЕ ПАМЕТ ВО ГЛАВА!
КОГА СИ БРАНКОВИСТ ДО КОСКА И КОГА СИ НА ПЛАТЕН СПИСОК КАЈ КАМЧЕВ ВО СИСТИНА: НА АНДРЕЈ ПЕТРОВ МУ ТРЕБАЛО ВРЕМЕ ЗА ДА ОЦЕНИ ДАЛИ ЗАЕВ БИЛ ДОБАР ПРЕМИЕР
КОГА СИ БРАНКОВИСТ ДО КОСКА И КОГА СИ НА ПЛАТЕН СПИСОК КАЈ КАМЧЕВ ВО СИСТИНА: НА АНДРЕЈ ПЕТРОВ МУ ТРЕБАЛО ВРЕМЕ ЗА ДА ОЦЕНИ ДАЛИ ЗАЕВ БИЛ ДОБАР ПРЕМИЕР
СДСМ: ПРАВО НА ГЛАС НА КОНГРЕСОТ ЗА НОВ ЛИДЕР НА 12-ТИ ДЕКЕМВРИ ИМА СЕКОЈ ЧЛЕН КОЈ ЌЕ СЕ РЕГИСТРИРА
СДСМ: ПРАВО НА ГЛАС НА КОНГРЕСОТ ЗА НОВ ЛИДЕР НА 12-ТИ ДЕКЕМВРИ ИМА СЕКОЈ ЧЛЕН КОЈ ЌЕ СЕ РЕГИСТРИРА
ПАНДЕМИЈА НА КОРОНА ВО ТИМОТ НА ТЕЛМА ТЕЛЕВИЗИЈА
ПАНДЕМИЈА НА КОРОНА ВО ТИМОТ НА ТЕЛМА ТЕЛЕВИЗИЈА
ПОЧИНА НОВИНАРОТ ТОДОР ПЕНДАРОВ
ПОЧИНА НОВИНАРОТ ТОДОР ПЕНДАРОВ
ФОТО ЛЕГЕНДАРЕ - БЕСА МОЛИ ДА ВЛЕЗЕ ВО ВЛАДАТА: АРИЈАНТ ХОЏА СНИМЕН СО МУСА ЏАФЕРИ ВО СКОПСКО КАФУЛЕ
ФОТО ЛЕГЕНДАРЕ - БЕСА МОЛИ ДА ВЛЕЗЕ ВО ВЛАДАТА: АРИЈАНТ ХОЏА СНИМЕН СО МУСА ЏАФЕРИ ВО СКОПСКО КАФУЛЕ

КРАЛЕВИТЕ НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ – КУРТОН БИВИС И КУРТОН БАТХЕД ДОБИЈА ДЕМАНТ: Канал 5 со реакција до Алфа дека ја манипулира јавноста

Веќе подолг период Алфа ТВ и нејзината емисија „Заспиј ако можеш“ се обидува да ја манипулира јавноста со некаква огромна гледаност и „неверојатно влијание“, што е апсолутна невистина!

Колегата на Горан Момироски постојано споменува дека се втора по гледаност политичка емисија, што апсолутно не е точно, просечно гледано на месечно или неделно ниво се трети, пред нив е колегата од 360 Степени.

Или еве какви биле вчера рејтинзите на политичките емисии.
Од тука гледате и самите дека не е убаво да се кажуваат невистини. За имате најголеми „влијание“, треба да имате и најголем рејтинг, што го немате. Тоа како да кажете дека хор од 5мина пејачи ќе пејат погласно од хор од 50 пејачи. Невозможно, нели?
Само на еден ден, пред некоја недела се доближивте на 2-3% разлика во рејтингот. Нормално, и ние некогаш знаеме да „промашиме“, но многу , многу ретко.
Канал 5 ја разбира желбата на колегата Момироски и неговото другарче-водител за поголем успех, но има време, со напорна и оригинална работа како што е на тимот на Само Вистина/Интервју можеби еден ден ќе се приближите до „медиумските височини“.

Само Вистина – Канал 5 ТВ

loading...

Animepahe: The Laws of the Universe: Part 0 anime episode Full online free at https://animepahe.cc anime websites

Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru: Washio Sumi no Shou 2 - Tamashii (https://twistmoe.net/m/Q6Y3) Episode Full

Website https://4anime.biz: Watch Maken-Ki! Two Specials 4anime Episode 5 persona 4 the animation free

https://animeheaven.pro animeheaven black clover

Beamng: https://www.beamng.com/members/animeflixnl.443475/

Librarything: https://www.librarything.com/profile/gogoanimebe