СДСМ: Ребалансот на Буџетот обезбедува заштеди од 200 милиони евра и повисоки плати и пензии, лицемерно ВМРО-ДПМНЕ критикува, а нивните градоначалници денар не одвоија за граѓаните
СДСМ: Ребалансот на Буџетот обезбедува заштеди од 200 милиони евра и повисоки плати и пензии, лицемерно ВМРО-ДПМНЕ критикува, а нивните градоначалници денар не одвоија за граѓаните
Европската комисија одблизу ги следи промените за државно рекламирање во Северна Македонија
Европската комисија одблизу ги следи промените за државно рекламирање во Северна Македонија
ЛИДЕРОТ НА ДВИЖЕЊЕ БОЈКОТИРАМ, ПАНГОВСКИ: МАКПЕТРОЛ АНГАЖИРАА ПРИВАТЕН ДЕТЕКТИВ ДА МЕ СЛЕДИ И МЕСТИ ЗА ДА МЕ ИЗБРКААТ ОД РАБОТА, 14 МЕСЕЦИ НЕОСНОВАНО МИ КРАТАТ 60% ОД ПЛАТА
ЛИДЕРОТ НА ДВИЖЕЊЕ БОЈКОТИРАМ, ПАНГОВСКИ: МАКПЕТРОЛ АНГАЖИРАА ПРИВАТЕН ДЕТЕКТИВ ДА МЕ СЛЕДИ И МЕСТИ ЗА ДА МЕ ИЗБРКААТ ОД РАБОТА, 14 МЕСЕЦИ НЕОСНОВАНО МИ КРАТАТ 60% ОД ПЛАТА
МВР: Пронајден и санкциониран возач кој се движел по пешачка патека во Градски парк, 84 санкции за непропуштање пешаци на пешачки премин
МВР: Пронајден и санкциониран возач кој се движел по пешачка патека во Градски парк, 84 санкции за непропуштање пешаци на пешачки премин
СДСМ: Поголеми плати и пензии со ребалансот на Буџетот и заштеда на 200 милиони евра
СДСМ: Поголеми плати и пензии со ребалансот на Буџетот и заштеда на 200 милиони евра
Бектеши во посета на охридско-струшкиот регион: Сите трговци во туристичките места ќе можат да работат во недела и на празници, работниците ќе добијат 100% поголема дневница
Бектеши во посета на охридско-струшкиот регион: Сите трговци во туристичките места ќе можат да работат во недела и на празници, работниците ќе добијат 100% поголема дневница
Општина Кисела Вода и Алкалоид АД Скопје обезбедија 1500 сирупи за имунитет за децата од градинките
Општина Кисела Вода и Алкалоид АД Скопје обезбедија 1500 сирупи за имунитет за децата од градинките
ВАНЧО ЧИФЛИГАНЕЦ ПАК ДОНИРА ЗА НАРОДОТ, ЕДЕН ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ДОНАТОРИ И ХУМАНИТАРЦИ ВО ЗЕМЈАВА: Отворена реновираната спортска сала во ООУ “Невена Георгиева Дуња”, инвестиција вредна 4 милиони денари донација на Адора Инженеринг
ВАНЧО ЧИФЛИГАНЕЦ ПАК ДОНИРА ЗА НАРОДОТ, ЕДЕН ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ДОНАТОРИ И ХУМАНИТАРЦИ ВО ЗЕМЈАВА: Отворена реновираната спортска сала во ООУ “Невена Георгиева Дуња”, инвестиција вредна 4 милиони денари донација на Адора Инженеринг

КРАЛОТ НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ ГИ НАПОЛНИЛ ГАЌИТЕ: ИСПЛАШЕН СУМ, МИ СЕ ЗАПРЕТУВА КАЗНА ЗАТВОР ОД 15 ГОДИНИ!

– Исплашен сум, ич не е ова убаво чувство, ми се запретува казна затвор од 15 години, а мене не ми се иде во затвор, имам иднина пред себе…

Кралот на лажните вести, Горан Момировски, ударна медиска тупаница на ВМРО ДПМНЕ, ние го викаме Бивис од дуото Бивис и Батхед од емисијата Заспи Ако Можеш на Алфа ТВ, очиглендо ги наполнил гаќите по две години дивеење на Алфа, ширење лаги, манипулации, говор на омраза, објава на државни тајни итн итн…

Пред неколку месеци во емисијата ЗАСПИ АКО МОЖЕШ на АЛфа ТВ објавија документи од агенција за разузнавање, објавија имиња на агенти вработени во АР итн итн, мислеа дека никој ништо не им може, но пред 1 месец им е поднесена кривина пријава и сега се повикани во ОЈО.

loading...

stream anime online. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

animeheaven es One Piece

anime to watch My Hero Academia Season 5 (Dub)

anime to watch My Hero Academia Season 2

AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 7

Dragon Ball Z (Dub)