(ВИДЕО) ПРИКАЗНАТА ЗА ТОА КАКО СЕ СОЗДАДЕ ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ ТВ СЕРИИ НА СИТЕ ВРЕМИЊА
(ВИДЕО) ПРИКАЗНАТА ЗА ТОА КАКО СЕ СОЗДАДЕ ЕДНА ОД НАЈДОБРИТЕ ТВ СЕРИИ НА СИТЕ ВРЕМИЊА
ЕВЕ ЗОШТО БОРЧЕ ПАК ЌЕ ПОБЕДИ ВО ГАЗИ БАБА ВО ПРВ КРУГ - ЗА 4 ГОДИНИ ИЗГРАДИ ПОВЕЌЕ ВОДОВОД, КАНАЛИЗАЦИЈА, УЛИЦИ, ШКОЛИ, ГРАДИНКИ, ПАРКОВИ, СПОРТСКИ ТЕРЕНИ КОЛКУ НЕ Е ИЗГРАДЕНО ВО ОПШТИНАТА ОД 1945-ТА ПА НАВАМУ!
ЕВЕ ЗОШТО БОРЧЕ ПАК ЌЕ ПОБЕДИ ВО ГАЗИ БАБА ВО ПРВ КРУГ - ЗА 4 ГОДИНИ ИЗГРАДИ ПОВЕЌЕ ВОДОВОД, КАНАЛИЗАЦИЈА, УЛИЦИ, ШКОЛИ, ГРАДИНКИ, ПАРКОВИ, СПОРТСКИ ТЕРЕНИ КОЛКУ НЕ Е ИЗГРАДЕНО ВО ОПШТИНАТА ОД 1945-ТА ПА НАВАМУ!
БЕСПЛАТНО КИНО НА ОТВОРЕНО ВО ГАЗИ БАБА
БЕСПЛАТНО КИНО НА ОТВОРЕНО ВО ГАЗИ БАБА
Заев: Со Бугарија ќе продолжиме да бараме европско решение за двојна победа
Заев: Со Бугарија ќе продолжиме да бараме европско решение за двојна победа
РЕМЕТ НА ГОДИНАТА - Маричиќ: Добро е што имаме попишувачи и од Левица
РЕМЕТ НА ГОДИНАТА - Маричиќ: Добро е што имаме попишувачи и од Левица
СЕЛА И ТАРАВАРИ СЕ ПРЕТЕРАА: Двајца приведени демонстранти, четворица повредени полицајци на протестот во Тетово
СЕЛА И ТАРАВАРИ СЕ ПРЕТЕРАА: Двајца приведени демонстранти, четворица повредени полицајци на протестот во Тетово
(ВИДЕО) ИСУСЕ ХРИСТЕ - На денешните протести тетовец тргна да удри полицаец со цигла
(ВИДЕО) ИСУСЕ ХРИСТЕ - На денешните протести тетовец тргна да удри полицаец со цигла
Заев: Модуларните болници се истиот тип како и насекаде во светот
Заев: Модуларните болници се истиот тип како и насекаде во светот

КУМАНОВАЦ Е ТВРД ОРА – МИНИСТЕРОТ СПАСОВСКИ Е ЗНАЧИТЕЛНО ПОДОБАР – лекувањето се уште продложува на Инфективната клиника

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски, се чувствува значително подобро, но се уште е на болничко лекување, на Клиниката за инфективни болести.

Ова го дознава Фактор од болнички извори.

Тие велат дека состојбата на Спасовски е многу подобрена, но според медициснките лица, се уште е потребно лекувањето да продолжи во болнички услови.

Како што е познато, пред околу една недела, министерот Спасовски беше хоспитализиран на Инфективната клиника во Скопје, поради висока температура.

Инаку, министерот Спасовски пред десетина дена на својот фејсбук профил објави дека е позитивен на ковид-19. Тој ден претходно беше во друштво на премиерот Зоран Заев и вицепремиерот Љупчо Николовски, мо нивните тестови за ковид беа негативни.

loading...

Website https://animetv.cc: Watch Double Circle animetv Episode 6 gogo anime tv kissanime

Watch The Seven Deadly Sins: Signs of Holy War (Dub) Episode 4

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://wcostream.cc: Watch Ushio and Tora: Comically Deformed Theater wcostream Episode Full dubbed anime

Gfycat: https://gfycat.com/@gogoanimelol

Kenhsinhvien: https://kenhsinhvien.vn/wall/animefreakws.1087747/#about