НУКЛЕАРНА БОМБА ОДЕКНА ДЕНЕСКА - Обелоденета белешката на АНБ со која е притворен Орце Камчев: Се сретнал со Наташа Савова во хотел во Берово со бугарски таен агент, се разговарало за бегство на Камчев и негов престој во обезбеден стан во Софија!
НУКЛЕАРНА БОМБА ОДЕКНА ДЕНЕСКА - Обелоденета белешката на АНБ со која е притворен Орце Камчев: Се сретнал со Наташа Савова во хотел во Берово со бугарски таен агент, се разговарало за бегство на Камчев и негов престој во обезбеден стан во Софија!
(ВИДЕО) ВО КАВАДАРЦИ ФОРМИРАНО ПРВОТО ВОЛОНТЕРСКО ПРОТИВПОЖАРНО ДРУШТВО “САШКО ГЕШОВСKИ“
(ВИДЕО) ВО КАВАДАРЦИ ФОРМИРАНО ПРВОТО ВОЛОНТЕРСКО ПРОТИВПОЖАРНО ДРУШТВО “САШКО ГЕШОВСKИ“
Заев: Се вакцинирав со „Синофарм“ и се чувствувам добро. Ги повикувам граѓаните да се вакцинираат
Заев: Се вакцинирав со „Синофарм“ и се чувствувам добро. Ги повикувам граѓаните да се вакцинираат
АМЕРИКАНСКАТА АМБАСАДОРКА СО ПОРАКА ДО ВЛАСТА: НАПРАВИВТЕ ЧЕКОР НАПРЕД, НО НЕМОЈТЕ ДА СЕ ОПУШТАТЕ ИМАТЕ УШТЕ МНОГУ РАБОТА!
АМЕРИКАНСКАТА АМБАСАДОРКА СО ПОРАКА ДО ВЛАСТА: НАПРАВИВТЕ ЧЕКОР НАПРЕД, НО НЕМОЈТЕ ДА СЕ ОПУШТАТЕ ИМАТЕ УШТЕ МНОГУ РАБОТА!
(ВИДЕО) ЗАЕВ СЕ ВАКЦИНИРАШЕ СО КИНЕСКАТА „СИНОФАРМ”
(ВИДЕО) ЗАЕВ СЕ ВАКЦИНИРАШЕ СО КИНЕСКАТА „СИНОФАРМ”
ОРДАНОВСКИ: Зошто Пендаровски влетува со грло во јагоди?!
ОРДАНОВСКИ: Зошто Пендаровски влетува со грло во јагоди?!
ЕКС МИНИСТЕРОТ АКСЕЛ АХМЕДОВСКИ БАРА ОД МАКЕДОНСКИОТ ТОЛКОВЕН РЕЧНИК ДА СЕ ТРГНАТ НАВРЕДЛИВИТЕ ЗБОРОВИ ЗА РОМИТЕ
ЕКС МИНИСТЕРОТ АКСЕЛ АХМЕДОВСКИ БАРА ОД МАКЕДОНСКИОТ ТОЛКОВЕН РЕЧНИК ДА СЕ ТРГНАТ НАВРЕДЛИВИТЕ ЗБОРОВИ ЗА РОМИТЕ
Заев: Коалиции за локалните избори ќе дефинираме во септември, повикувам на соработка
Заев: Коалиции за локалните избори ќе дефинираме во септември, повикувам на соработка

КУМАНОВАЦ СЕ ЗАЛЕТАЈА СО 200 НА СААТ, КРИВИНУ НЕ МОЖЕ ДА ГУ ФАТИ, ЌЕ ТРЕСНЕ У БАНДЕРУ: ТОНИ ШАНАЦ ЌЕ ГО ПОБЕДУВАЛ СДСМ, А ПОСЛЕ ЌЕ ГО ЗАБРАНУВАЛ КАКО ПАРТИЈА, А ЦЕЛОТО РАКОВОДСТВО ЌЕ ГО СУДЕЛ ЗА ВЕЛЕПРЕДАВСТВО

Тони Шанац од ВМРО ДПМНЕ најде да кажува која партија требало да биде забранета?!?!

Партијата која прислушкуваше 20 000 народ, која организираше крвав упад во собрание, значи чист тероризам, партијата која владееше мафијашки и диктаторски, значи он најде да збори која партија требало да биде забранета?!?!

Народот вели прво скоокни после речи оп, ама Тони ептен се залетал, на ТВ Алфа се закнува дека СДСМ ќе била поразена па забранета а целото раководство ќе било уапсено и судено за веле предавство?!?!?!

А тоа што и ВМРО ДПМНЕ на снимките се слуша како преговарале за името и биле блиску до смена на името?!? И тоа што рекоа дека сепак немаат намера да го укинуваат или менуваат договорот од Преспа, ако е национално предавство, зошто не го менуваат?!?!

Тони Шанац само ја храбри базата и блефира, самиот е свесен дека вакво ВМРО Груевистичко нема шанси да се врати пак на власт, народот добро го памти режимот на Груевски!

loading...

AnimeDao animedao pokemon: Watch Your Lie in April Episode 12 (https://animedao.nl/m/BKP/ep-12)

AniWatch anime stream: Watch One Piece Episode 856