(ВИДЕО) Со грант поддршка од амбасадата на Полска во земјава целосно е опремен кабинет по биологија и хемија во ООУ „Димката Ангелов Габерот“ во Кавадарци
(ВИДЕО) Со грант поддршка од амбасадата на Полска во земјава целосно е опремен кабинет по биологија и хемија во ООУ „Димката Ангелов Габерот“ во Кавадарци
САРАЧИНИ: ШТО ИМ ДОЛЖИМЕ НА ЗАПАДОТ, САД И НАТО, А ШТО НА РУСИЈА?
САРАЧИНИ: ШТО ИМ ДОЛЖИМЕ НА ЗАПАДОТ, САД И НАТО, А ШТО НА РУСИЈА?
Папа Франциск: Родителите не треба да ги осудуваат геј децата, туку да ги поддржат
Папа Франциск: Родителите не треба да ги осудуваат геј децата, туку да ги поддржат
ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ РАСПАЛИ ПО ГЕРО И МИЛЧИН: Перформативното молчење и фашистичкиот говор
ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ РАСПАЛИ ПО ГЕРО И МИЛЧИН: Перформативното молчење и фашистичкиот говор
ЦУК: ОПАСНА КАРПА НАД ЕЗЕРОТО МАТКА - АКТИВНОСТИ ЗА ОПШТЕСТВЕНО ДЕЈСТВУВАЊЕ И ПРЕВЕНЦИЈА
ЦУК: ОПАСНА КАРПА НАД ЕЗЕРОТО МАТКА - АКТИВНОСТИ ЗА ОПШТЕСТВЕНО ДЕЈСТВУВАЊЕ И ПРЕВЕНЦИЈА
Пленковиќ и се извини на Украина поради Милановиќ
Пленковиќ и се извини на Украина поради Милановиќ
Нова трагедија во семејството Филиповиќ: Мајката на Јелена била зад воланот во сообраќајката на мостот „Гоце Делчев“
Нова трагедија во семејството Филиповиќ: Мајката на Јелена била зад воланот во сообраќајката на мостот „Гоце Делчев“
Тренчевска: Граѓаните се на прво место, достапноста и ефикасноста на стручните лица се значајни во испораката на правата и услугите кон нив​
Тренчевска: Граѓаните се на прво место, достапноста и ефикасноста на стручните лица се значајни во испораката на правата и услугите кон нив​

КУПУВАЈТЕ ДОМАШНИ ПРОИЗВОДИ: Вице премиерот за економија, Битиќи покажа каде се облекува

Солидарноста во време на пандемија се искажува и преку директна поддршка на домашните брендови, занаетчии и микро компании, напиша вицепремиерот Фатмир Битиќи на фејсбук и покажа каде се облекува, односно кој му ги шие костумите што ги носи.

„Секогаш треба да имаме на ум дека со секое наше купување, одлучуваме кои бизниси ги поддржуваме да опстојат и да се развиваат, а „Кројач Борче” е несомнено #домашен супер бренд, кој со својот квалитет и посветена работа секојдневно докажува дека заслужено треба да биде поддржан, напиша Битиќи.

loading...

free anime online. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

4Anime Demon Slayer: Entertainment District Arc Episode 1

4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 (Dub) Episode 4

anime website Attack on Titan Season 3

stream anime online My Hero Academia Season 3