(ВИДЕО) ПОМЛАДИТЕ ТРЕБА ДА ЗНААТ ЗА БУГАРСКАТА МАШИНА ЗА ГОЛОВИ ХРИСТО СТОИЧКОВ, КОЈ ВО 90-ТИТЕ БЕШЕ КРАЛ НА СВЕТСКИОТ ФУДБАЛ!
(ВИДЕО) ПОМЛАДИТЕ ТРЕБА ДА ЗНААТ ЗА БУГАРСКАТА МАШИНА ЗА ГОЛОВИ ХРИСТО СТОИЧКОВ, КОЈ ВО 90-ТИТЕ БЕШЕ КРАЛ НА СВЕТСКИОТ ФУДБАЛ!
Филипче, Царовска, Битиќи и Спасовски се нови потпретседатели на СДСМ
Филипче, Царовска, Битиќи и Спасовски се нови потпретседатели на СДСМ
ФИЛИПЧЕ: Термини за вакцинација добија сите граѓани над 40 годишна возраст од Скопје кои до 30.04.2021 изразиле желба за вакцинирање преку веб страницата www.vakcinacija.mk
ФИЛИПЧЕ: Термини за вакцинација добија сите граѓани над 40 годишна возраст од Скопје кои до 30.04.2021 изразиле желба за вакцинирање преку веб страницата www.vakcinacija.mk
(ВИДЕО) СТОРИЈА НА ИРЛ: ОТКРИJA ФИРМА ОД КИЧЕВО КОЈА СНАБДИЛА ДЕСЕТИЦИ МИНИСТЕРСТВА И ЈАВНИ ПРЕТПРИЈАТИЈА СО МАЗУТ ОД БОСНА ЗА КОЈ СЕ СОМНЕВААТ ДЕКА Е ОТПАДНО МАСЛО!
(ВИДЕО) СТОРИЈА НА ИРЛ: ОТКРИJA ФИРМА ОД КИЧЕВО КОЈА СНАБДИЛА ДЕСЕТИЦИ МИНИСТЕРСТВА И ЈАВНИ ПРЕТПРИЈАТИЈА СО МАЗУТ ОД БОСНА ЗА КОЈ СЕ СОМНЕВААТ ДЕКА Е ОТПАДНО МАСЛО!
АЛИ АХМЕТИ ГО КРЕНА ПЕХАРОТ: ФК Шкендија – шампиони на Македонија за сезона 2020/21
АЛИ АХМЕТИ ГО КРЕНА ПЕХАРОТ: ФК Шкендија – шампиони на Македонија за сезона 2020/21
ИКОНАТА НА СДСМ, ШЕЌЕРИНСКА: Честито за новите луѓе во раководството на СДСМ, особено за Сања Лукаревска - Сакајте ја партијата, но служете и на државата и на нашите граѓани
ИКОНАТА НА СДСМ, ШЕЌЕРИНСКА: Честито за новите луѓе во раководството на СДСМ, особено за Сања Лукаревска - Сакајте ја партијата, но служете и на државата и на нашите граѓани
ЗАЕВ ГИ ИЗНЕНАДИ СИТЕ: ГИ ПОВИКА И ИЗРАЕЛ И ПАЛЕСТИНА ДА ПРЕСТАНАТ СО ВОЕНИТЕ ДЕЈСТВИЈА ЗА ДА СЕ СПРЕЧАТ ЦИВИЛНИТЕ ЖРТВИ!
ЗАЕВ ГИ ИЗНЕНАДИ СИТЕ: ГИ ПОВИКА И ИЗРАЕЛ И ПАЛЕСТИНА ДА ПРЕСТАНАТ СО ВОЕНИТЕ ДЕЈСТВИЈА ЗА ДА СЕ СПРЕЧАТ ЦИВИЛНИТЕ ЖРТВИ!
(ВИДЕО) БОМБА НА ЗАЕВ ПО 26-ТИОТ КОНГРЕС, ОТКРИ ПАРТИСКА ТАЈНА КОЈА СДСМ ЈА ЧУВАЛА ОД ЈАВНОСТА 8 МЕСЕЦИ
(ВИДЕО) БОМБА НА ЗАЕВ ПО 26-ТИОТ КОНГРЕС, ОТКРИ ПАРТИСКА ТАЈНА КОЈА СДСМ ЈА ЧУВАЛА ОД ЈАВНОСТА 8 МЕСЕЦИ

КУРТОН АНКЕТАРОТ, ВЛАЈКО ВМРОВЧЕТО КОЕ ЦЕЛ ЖИВОТ МЕСТИ АНКЕТИ ЗА ВМРО, ЈА ЛАЖЕШЕ ЈАВНОСТА НА КАНАЛ 5, НОВИНАРКАТА НЕ ГО СПРЕЧИ: ЗАЕВ Е БОЛЕН, СИ ЈА МРАЗИ СВОЈАТА НАЦИЈА, ТОЈ НЕ САКА ДА ПОСТОИМЕ КАКО НАРОД И КАКО МАКЕДОНЦИ, МОРАМЕ ДА ГО СПРЕЧИМЕ!!!

* реклами —————————————————————————————————————————————–

————————————————————————————————————————————————————

– Плачев додека го гледав интервјуто на Заев за БГНЕС. Тој човек очигледно не сака да постоиме како народ и како Македонци, ќе мора да го спречиме!!! Заев боледува од психолошко пореметување кога човек си ја мрази својата нација!

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

Куртон анкетарот Влајко кој цел живот му служи на ВМРО и мести анкети, го имаше и во бомбите, излезе на Канал 5 со невидени лаги и говор на омраза кон премиерот, новинарката не го спречи. Просто е неверојанто до каде се отиде со слободата на говор во земјава каде можеш на национална тв да го нарекуваш премиерот психички болен и да лажеш дека има намера да го уништи македонскиот народ да не постои?!?!

loading...

KissAnime kissanime demon slayer: Death Note (https://kissanimeonline.com/m/MOD) Episode 37

WCOStream the flintstones wcostream: Watch Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (Dub) Episode Preview