Алијанса за Албанците: Насилство и вандализам на координаторот на ДУИ
Алијанса за Албанците: Насилство и вандализам на координаторот на ДУИ
Зошто медиумите му дозволуваат на Никола Димитров да се одмаздува на СДСМ и ДУИ за тоа што не стана министер со тоа што ќе шири паника и национализам и ќе ги поткопува преговорите со Бугарија?!
Зошто медиумите му дозволуваат на Никола Димитров да се одмаздува на СДСМ и ДУИ за тоа што не стана министер со тоа што ќе шири паника и национализам и ќе ги поткопува преговорите со Бугарија?!
БОМБА НА ОСМАНИ: Димитров потпиша протокол во кој прифаќаме бугарско гледиште кон Илинденското востание, со замнувањето од МНР Димитров си го зел документот со себе!
БОМБА НА ОСМАНИ: Димитров потпиша протокол во кој прифаќаме бугарско гледиште кон Илинденското востание, со замнувањето од МНР Димитров си го зел документот со себе!
Тамара Јованов: Шминкање до непрепознатливост, за потоа на крајот на денот да ја тргнеш шминката и пак да бидеш таа/тој што не се сака и прифаќа себеси
Тамара Јованов: Шминкање до непрепознатливост, за потоа на крајот на денот да ја тргнеш шминката и пак да бидеш таа/тој што не се сака и прифаќа себеси
МОНТАЖЕР НА ТВ КЛАН СЕ ЖАЛИ ДЕКА МУ ПРАВЕЛЕ МОБИНГ ВО ТЕЛЕВИЗИЈАТА И ДЕКА ДОБИЛ НЕЗАКОНСКИ ОТКАЗ
МОНТАЖЕР НА ТВ КЛАН СЕ ЖАЛИ ДЕКА МУ ПРАВЕЛЕ МОБИНГ ВО ТЕЛЕВИЗИЈАТА И ДЕКА ДОБИЛ НЕЗАКОНСКИ ОТКАЗ
ДУИ: ВМРО и АA го бранат криминалот и употребуваат насилство во Собранието
ДУИ: ВМРО и АA го бранат криминалот и употребуваат насилство во Собранието
ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ДИМЧЕ АРСОВСКИ ДЕНЕСКА ЕМ СЕ ИЗГЛУПИРА ЕМ ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА - СЕДИ ДИМСА, КЕЦ!
ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ, ДИМЧЕ АРСОВСКИ ДЕНЕСКА ЕМ СЕ ИЗГЛУПИРА ЕМ ЈА ПОФАЛИ ВЛАДАТА - СЕДИ ДИМСА, КЕЦ!
Христо Иванов: Доколку РСМ не го прифати францускиот предлог, ризикува целиот процес да почне од почеток
Христо Иванов: Доколку РСМ не го прифати францускиот предлог, ризикува целиот процес да почне од почеток

КУРТОНИТЕ ЌЕ ГО СКРЕНАТ НАРОДОТ СО ЛАЖНИ ВЕСТИ: ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ ВЧЕРА ИЗМИСЛИ ВЕСТ ЗА УКРАДЕН КОЊ НА МВР, ПРИ КРАЈ НА ДЕНОТ САМИОТ ЈА ДЕМАНТИРАШЕ ВЕСТА?!?!

Вчера Љупче измисли лажна вест за украден коњ на МВР вреден 50 000 евра?!?!?!?! Каков е тој коњ човече на нуклеарен погон?!

Па после цел ден вмровските ботови се кикотеа и клештеа и кажуваа вицеви за Оливер Спасовски за после 12 часа Златев самиот да ја демантира веста, коњот не бил на МВР?!?!

Прашање е дали настанот уопште постои, дали коњот уопште постои, значи со вакви мали скандалчиња полу измислени целосно изислено и со ХИХИ ХАХА вмровците се обидуваат да ја срушат владата со секој дневно малтретирање на јавноста и масовна хистерија за вакви будалаштини кои се неспоредливи со скандалите во времето на ВМРО ДПМНЕ кога МВР се обидуваше да скрие убиено момче на плоштадот од страна на специјалец на Тигрите, или пак бегството на пијаниот министер Диме Спасов кој се бркаше со Алфите низ Скопје додека лупаше и кршеше коли низ улиците на градот а внатре со швалерка?!?! Па после да избега како најобичен ситен дилер и да ја лаже јавноста дека го бркале Албанци од Серава, Чаир?!?!

loading...

go88 giải trí đẳng cấp app tài xỉu go88 mã code go88

https://tai.sunwin.gg/