СРАМНА ДНО ДНА КОЛУМНА НА БРАНКО ГЕРОВСКИ СО КОЈА ГИ НАВРЕДИ ГРАЃАНИТЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ: СДСМ БИЛО СЕЛСКО И ПРОСТАЧКО ЗАТОА ШТО БИЛО ВОДЕНО ОД ЛУЃЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ?!?!
СРАМНА ДНО ДНА КОЛУМНА НА БРАНКО ГЕРОВСКИ СО КОЈА ГИ НАВРЕДИ ГРАЃАНИТЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ: СДСМ БИЛО СЕЛСКО И ПРОСТАЧКО ЗАТОА ШТО БИЛО ВОДЕНО ОД ЛУЃЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ?!?!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите

КУРТОНОТ СЕ НАДМИНА: КРАЛОТ НА ЛАЖНИТЕ ВЕСТИ МОМИРОВСКИ ИНТЕРВЈУТО СО МИЦКОВСКИ ГО ПОЧНА СО ТВРДЕЊЕ ДЕКА ВО ЗЕМЈАВА ИМА 1 МИЛИОН ОПОЗИЦИОНЕРИ?!?!

– Господине Мицковски вие сте човекот кој треба да ја канализира енергијата на околу 1 милион луѓе кои бараат промена на власта во земјава!

Куртон Момировски, кралот на лажните вести се надмина пред интервјуто со Мицковски вечерва, мора да му се признае дека вакво ФЕЛАЦИО немало на ниту еден порнич досега, ова е надминување на сите XXX содржини на Порн Хаб и сите останати порно канали на интернет.

Ако имаше 1 милион луѓе кои не се задоволни од владата, Мицковски ќе беше одамна премиер, но анкетите кажуваат нешто сосема друго, голем дел од граѓаните се задоволни од работата на владата а исто така голем дел од народот се аполитични и не се замараат со политика.

Вистината е дека опозицијата на сите избори кои се случија ид 2-17-та па наваму има околу 300 000 гласови, далеку од 1 милион…

loading...

Website https://animekisa.in: Watch Aragne: Sign of Vermillion animekisa Episode Full anime websites

animepahe :: okay-ish anime website

Watch I'm Joybo OVA Episode Full

Watch Sexy Commando Gaiden: Sugoi yo!! Masaru-san Specials Episode 2

Zeef: https://zeef.com/profile/gogoanimelol

Animeflixnl sitew: http://www.animeflixnl.sitew.org/