Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
Груби: Оваа коалиција рушеше табуа и во 2002 година
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
(ВИДЕО) ГРАДОТ СКОПЈЕ ЈА ПОЧНА ТРЕТАТА ФАЗА ОД РЕКОНСТРУКЦИЈАТА НА ИНДИРА ГАНДИ ВО ШУТО ОРИЗАРИ
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
БРАВО МВР - Одземени 14 возила од „диви“ тркачи од Тетово и од странство
Шекеринска: За Рамковниот договор имаше многу скепса, но создаде клима на заедништво
Шекеринска: За Рамковниот договор имаше многу скепса, но создаде клима на заедништво
ГРАД СКОПЈЕ ЌЕ ГО НАГРАДИ СО 300.000 ДЕНАРИ ОЛИМПИСКИОТ ВИЦЕПРВАК ВО ТЕКВОНДО ДЕЈАН ГЕОРГИЕВСКИ
ГРАД СКОПЈЕ ЌЕ ГО НАГРАДИ СО 300.000 ДЕНАРИ ОЛИМПИСКИОТ ВИЦЕПРВАК ВО ТЕКВОНДО ДЕЈАН ГЕОРГИЕВСКИ
Заев: Охрискиот договор донесе нов дух на водење политики кои градат мостови, заедно се развиваме како држава членка на НАТО и идна членка на ЕУ
Заев: Охрискиот договор донесе нов дух на водење политики кои градат мостови, заедно се развиваме како држава членка на НАТО и идна членка на ЕУ
ПОЖАРОТ КАЈ КОЧАНИ Е ПОД КОНТРОЛА, ГО ГАСАТ 400 ЛУЃЕ И ХЕЛИКОПТЕР НА АРМИЈАТА, ВЕЛИ ДИРЕКТОРОТ НА ЦУК СТОЈАНЧЕ АНГЕЛОВ
ПОЖАРОТ КАЈ КОЧАНИ Е ПОД КОНТРОЛА, ГО ГАСАТ 400 ЛУЃЕ И ХЕЛИКОПТЕР НА АРМИЈАТА, ВЕЛИ ДИРЕКТОРОТ НА ЦУК СТОЈАНЧЕ АНГЕЛОВ
Директорката на Инфективна: Јас сум за драконски мерки за невакцинираните, бројот на заразени ќе се зголемува
Директорката на Инфективна: Јас сум за драконски мерки за невакцинираните, бројот на заразени ќе се зголемува

ЛАТАС ПАК КАЗНЕТ ЗА БРЗО ВОЗЕЊЕ, ПАК СЕ ЗАКАНУВАЛ НА ПОЛИЦАЈЦИТЕ ДЕКА ЌЕ ВИДЕЛЕ ТИЕ УБАВО КОГА ВМРО ДПМНЕ ЌЕ СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ!

Денеска новинарот Драган Павловиќ Латас пак бил казнет за брзо возење, во место со дозволено 70 тој возел со 103 км/час.

Наместо мирно да ја прими казната тој според сведоштвото на присутни на настанот пак им се заканувал на полицајците дека ќе бидат отпуштени или казнети кога ВМРО ДПМНЕ ќе се врати на власт.

Просто е неверојатно кога некој ќе мисли дека е над законите само затоа што е близок со лидерството на ВМРО ДПМНЕ…

Пред неколку месеци Латас учествуваше во сличен настан каде исто така се закануваше на полицајците откако беше казнет за брзо возење.

Побаравме изјава од Латас преку инфо мејлот на порталот Вечер.мк кој тој го поседува и уредува со Ивона Талевска, ако одговори, тогаш одговорот ќе го додадеме на сторијата.

loading...

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. Watch Toaru Kagaku no Railgun T: Motto Marutto Railgun Episode 1

GogoAnime Watch anime online, English anime online - Gogoanime. Chihayafuru 3 (https://gogoanime.be/m/9OrQ) Episode 24

Watch anime online for free at AnimeDao animedao official site. Daimidaler: Prince vs. Penguin Empire (https://animedao.nl/m/BZE) Episode 12

KissAnime Reedsy: https://reedsy.com/discovery/user/onlinekissanime