ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
Нов автобус се запали во Бугарија, овој пат со регистерски ознаки од Романија
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
БОМБА НА ГРУБИ - Ако спорот со Бугарија не се реши сега, ќе влијае врз безбедноста на земјата
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста
Министерката Шекеринска ги награди припадниците на Армијата кои учествува во гасењето на пожарите: Покажавте дека сте лидери со принципи, интегритет и храброст, благодарам на пожртвуваноста
ВОЈНИЦИТЕ ОД ШТИПСКАТА КАСАРНА МУ ГИ ДЕМОНСТРИРАА НОВИТЕ АМЕРИКАНСКИ ПУШКИ М16 НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ
ВОЈНИЦИТЕ ОД ШТИПСКАТА КАСАРНА МУ ГИ ДЕМОНСТРИРАА НОВИТЕ АМЕРИКАНСКИ ПУШКИ М16 НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ

ЛАТАС СЕ ЗАКАНУВАЛ НА ПОЛИЦАЈЦИ КОИ ГО КАЗНИЛЕ: КОГА ЌЕ СЕ ВРАТИМЕ НА ВЛАСТ ЌЕ ВЕ НЕМА!

Според сведоци на настанот, екс уредникот на Сител вчера бил казнет од полицајци поради брзо возење при шт му била одземена возачката дозвола на три месеци поради пребрзо возење на место каде било дозволено 70 тој возел 120!

При казнувањето Латас упатил закани кон полицајците со зборовите – КОГА ЌЕ СЕ ВРАТИМЕ НА ВЛАСТ ЌЕ ВЕ НЕМА СИТЕ!

Се обидуваме да добиеме изјава од Латас но на порталот кој го уредува, Вечер.мк нема оставено телефони за контакт, им пративме мејл со барање за изјава и штом одговорат ќе го додадеме одговорот на сторијата како додаток.

loading...

Website https://aniwatch.pro: Watch Wind: A Breath of Heart aniwatch Episode Full dubbed anime

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

https://animeflv.uk kissanime

Spreaker: https://www.spreaker.com/user/14844520

Gogoanimebe doodlekit: https://gogoanimebe.doodlekit.com/