СДСМ УДРИ ЖЕСТО ПО АПАСИЕВ: Лажниот борец за работнички права кој прима државна плата, правеше сè помошта за плати да не стигне до работниците
СДСМ УДРИ ЖЕСТО ПО АПАСИЕВ: Лажниот борец за работнички права кој прима државна плата, правеше сè помошта за плати да не стигне до работниците
(ВИДЕО) ТАЛАТ ЏАФЕРИ ИМ ОДРЖА ЛЕКЦИЈА И НА НОВИНАРИТЕ: Никој не бил загрозен затоа што никој немал контакт со тие двајца пратеници!
(ВИДЕО) ТАЛАТ ЏАФЕРИ ИМ ОДРЖА ЛЕКЦИЈА И НА НОВИНАРИТЕ: Никој не бил загрозен затоа што никој немал контакт со тие двајца пратеници!
Жителите на Ново Маало собираат потписи: Разочарани сме од нашите сограѓани кои поднеле иницијатива за стопирање на градбата спроти „Холидеј Ин“
Жителите на Ново Маало собираат потписи: Разочарани сме од нашите сограѓани кои поднеле иницијатива за стопирање на градбата спроти „Холидеј Ин“
БРАВО - Филипче: Состојбата е стабилна, се намалува бројот на пациенти
БРАВО - Филипче: Состојбата е стабилна, се намалува бројот на пациенти
НОВ ПРОМОТИВЕН ПЕРИОД НА ПОТРОШУВАЧКИОТ КРЕДИТ ОД КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА
НОВ ПРОМОТИВЕН ПЕРИОД НА ПОТРОШУВАЧКИОТ КРЕДИТ ОД КОМЕРЦИЈАЛНА БАНКА
Неписмена багра вмровска
Неписмена багра вмровска
Рестриктивните мерки остануваат на сила уште една недела
Рестриктивните мерки остануваат на сила уште една недела
ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ НЕ ИЗДРЖА, СЕ ЈАВИ НА ТВИТЕР, ГО ИЗРЕМЕТИ ИЛЧЕ ГЕБЕЛС
ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ НЕ ИЗДРЖА, СЕ ЈАВИ НА ТВИТЕР, ГО ИЗРЕМЕТИ ИЛЧЕ ГЕБЕЛС

ЛАТАС УДРИ ПО НАРОДОТ: ОВОЈ НАРОД Е ЗА НА ПСИХИЈАТАР, КАКО УШТЕ ГЛАСА ЗА ОВИЕ ОД СДСМ МЕНЕ НЕ МИ Е ЈАСНО!!!

– Овој народ е за на психијатар, долго време ќе владее СДСМ, затоа што нешто не е во ред со народот. Како уште гласаат за СДСМ мене не ми е јасно, ви велам овде треба да повикаме психијатрија и народот да го пратиме на лечење!

Драган Павловиќ – Латас се сврте против народот, не му чинел, мрднат бил што не гласал и понатаму за Груевски, малце му беа 12 години, уште требало да се гласа за нив!!!

loading...

GoGoAnime my hero academia heroes rising gogoanime: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 24 (https://gogoanime.be/m/aYXW/ep-24)

WCOStream watch anime dub: Watch The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 4 (https://wcostream.cc/m/rqKD/ep-4)