(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата

ЛЕКЦИЈА ПО МЕНАЏИРАЊЕ СО СКОПЈЕ ЗА НЕСПОСОБНАТА ДАНЕЛА АРСОВСКА: Ова е ЦУКС односно ЦЕНТАР ЗА УПРАВУВАЊЕ И КОНТРОЛА НА СООБРАЌАЈОТ НА ГРАД СКОПЈЕ. Лоциран е на Железничка станица Скопје

Секое утро на контактните ТВ емисии или радио програми, можете да слушнете извештај од ЦУКС за тоа на која сообраќајница во градот има застој поточно на кои улици и булевари има највеќе метеж. ЦУКС е под директна ингеренција на Град Скопје. ЦУКС врши координација со сообраќајна полиција за тоа каде треба, а каде не треба регулација.

Едуцирајте ја Данела, бидејќи не си ги знае ингеренциите. Нејзината неспособност предизвикува хаос во сообраќајот!

П.С. Сликите се со Петре Шилегов, градоначалникот на Скопје кој решаваше проблеми директно на терен, наместо да глуми невиност, бега од новинари и да префрла вина.

loading...

animes online. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4anime.biz 4Anime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

anime website Attack on Titan

Naruto (Dub) Episode 211

Attack on Titan Season 2 (Dub)