ДЕМАНТ НА ИНФЕКТИВНА КЛИНИКА: Во модуларната болница се нема случено никаква хаварија
ДЕМАНТ НА ИНФЕКТИВНА КЛИНИКА: Во модуларната болница се нема случено никаква хаварија
ИНТЕРЕСЕН ГРАФИКОН: ВМРО ДПМНЕ НЕ ДОБИЛО НОВИ ГЛАСАЧИ, ТУКУ ГЛАСАЧИТЕ НА СДСМ ОСТАНАЛЕ ДОМА?!?!
ИНТЕРЕСЕН ГРАФИКОН: ВМРО ДПМНЕ НЕ ДОБИЛО НОВИ ГЛАСАЧИ, ТУКУ ГЛАСАЧИТЕ НА СДСМ ОСТАНАЛЕ ДОМА?!?!
Илиевски и Спасовски заедно со младите ја славеа победата на советничките листи, во втор круг уште поголема победа за Куманово
Илиевски и Спасовски заедно со младите ја славеа победата на советничките листи, во втор круг уште поголема победа за Куманово
ЗНМ: Осуда за понижувачкиот однос на кандидатот Фатмир Лимани кон новинарката Салије Садику од ТВ 21
ЗНМ: Осуда за понижувачкиот однос на кандидатот Фатмир Лимани кон новинарката Салије Садику од ТВ 21
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ГИ ОБЕДИНУВАМЕ СИТЕ ДЕМОКРАТСКИ СИЛИ ЗА ПОБЕДА
(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: ГИ ОБЕДИНУВАМЕ СИТЕ ДЕМОКРАТСКИ СИЛИ ЗА ПОБЕДА
Заев со писмо до сопартијците: Време е за обединување и работа затоа што од другата страна се истите насилници и криминалци кои ја уништуваа земјата со години
Заев со писмо до сопартијците: Време е за обединување и работа затоа што од другата страна се истите насилници и криминалци кои ја уништуваа земјата со години
(ВИДЕО) БОМБА - БЕСА И АЛИЈАНСА ПОСТИГНАА ЛОКАЛНА КОАЛИЦИЈА ЗА ОСВОЈУВАЊЕ НА ТЕТОВО И ГОСТИВАР
(ВИДЕО) БОМБА - БЕСА И АЛИЈАНСА ПОСТИГНАА ЛОКАЛНА КОАЛИЦИЈА ЗА ОСВОЈУВАЊЕ НА ТЕТОВО И ГОСТИВАР
(ВИДЕО) ВАРХЕИ ГО ПРЕЗЕНТИРАШЕ ЕУ ИЗВЕШТАЈОТ ЗА ЗАПАДЕН БАЛКАН: АЛБАНИЈА И СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ИСПОРАЧАА, ВРЕМЕ Е НИЕ ДА СИ ГО ОДРЖИМЕ ЗБОРОТ!
(ВИДЕО) ВАРХЕИ ГО ПРЕЗЕНТИРАШЕ ЕУ ИЗВЕШТАЈОТ ЗА ЗАПАДЕН БАЛКАН: АЛБАНИЈА И СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ИСПОРАЧАА, ВРЕМЕ Е НИЕ ДА СИ ГО ОДРЖИМЕ ЗБОРОТ!

ЛЕЛЕ ЛЕЛЕ КАКВИ ЛУДИЛА СЕ СЛУШААТ НА ДЕБАТАТА: ЕДЕН ВИКА ЌЕ ГРАДЕЛ ФАБРИКА ЗА ТОЧАЦИ И ЌЕ ДАЛ 100 000 ТОЧАЦИ БЕЗ ПАРИ, ДРУГ ВИКА ЌЕ ГРАДЕЛ МЕГА ПАРКИНЗИ НА ИЗЛЕЗИТЕ ОД СКОПЈЕ И СИТЕ ОД ПРОВИНЦИЈА МОРАЛО ДА СЕ ПАРКИРААТ И ПОСЛЕ ПАТ ПОД НОЗЕ ПЕШКИ!

Еден од партија Демократи вика ќе градел фабрика за точаци и ќе дал 100 000 точаци без пари и ќе забранел коли низ Скопје…

Друг, докторот Ношпал предлага да се градат два мега паркинзи на влезовите на Скопје и сите провинцијалци да паркираат и после пат под нозе и пешки по град?!?!

Трет, адвокатот Торте, вика да се забранел сообраќај низ центарот на Скопје освен за електрични возила, ама заборави да каже дека електричните возила коштаат дупло од колите со обичен мотор…

Гитаристот од Меморија предлага ќенефи да се граделе на кеј и сите што трчале на кеј и во парк да имало каде да одат по мала и голема нужда… Ова не е толку лош предлог, само звучи малце комично, но реално си има потреба не дека не сме се нашле сите во незгодна ситуација на кеј па ајде во Александар Палас тениско…

Интересни предлози имаше многу, некој предлози возот што идел од Петровец да идел низ град до Ѓорче… Значи пруга да имало со шини по јужен булевар и народ да се вози во воз оној со вагони и локомотива…

Еден вика да се тргнеле сите важни банки пазари и болници од центарот за народот да не морал да иде во центарот на градот?!?! Ова колку ли ќе кошта…

loading...

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

GoGoAnime: Dragon Ball Z: Bio-Broly anime episode Full online free at https://gogoanime.be attack on titan gogoanime

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

Watch Schoolgirl Strikers: Animation Channel Episode 13

Jigsawplanet: https://www.jigsawplanet.com/animefreakws

Piqs: https://piqs.de/user/gogoanimelol/