НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
НУКЛЕАРНА БОМБА ЈА ПОТРЕСЕ КАМПАЊАТА ЗА СКОПЈЕ - ОД СДСМ ЈА ОБЈАВИЈА БУГАРСКАТА ЛИЧНА КАРТА НА ДАНЕЛА Документот е издаден на име Даниела Арсовска
СРАМНА ДНО ДНА КОЛУМНА НА БРАНКО ГЕРОВСКИ СО КОЈА ГИ НАВРЕДИ ГРАЃАНИТЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ: СДСМ БИЛО СЕЛСКО И ПРОСТАЧКО ЗАТОА ШТО БИЛО ВОДЕНО ОД ЛУЃЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ?!?!
СРАМНА ДНО ДНА КОЛУМНА НА БРАНКО ГЕРОВСКИ СО КОЈА ГИ НАВРЕДИ ГРАЃАНИТЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ: СДСМ БИЛО СЕЛСКО И ПРОСТАЧКО ЗАТОА ШТО БИЛО ВОДЕНО ОД ЛУЃЕ КОИ НЕ СЕ ОД СКОПЈЕ?!?!
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле

ЛУДАЦИ – ПРЕД САМО 4 ГОДИНИ КРШЕА ГЛАВИ НА ПРАТЕНИЦИ СО СТОЛОВИ ВО ПАРЛАМЕНТ, СЕ ЗАКАНУВААТ ЌЕ ПОНИШТУВАЛЕ ПРЕСПАНСКИ И РАМКОВЕН, А СЕГА СЕ ЧУДАТ ШТО СМЕ НА ЛИСТАТА НАЈНЕСТАБИЛНИ ДРЖАВИ?!?!

Пред само 4 години кршеа глави на пратеници во собрание со столови и стапови, нон стоп се закануваат дека ќе поништеле договори со соседи и внатеешни договори како рамковниот и после одат по емисии и се чудат што некоја си тамо светска невладина не ставила на дното на стабилни односно нестабилни земји во светот?!?!

Па како можеш со вакви ВМРОВЦИ да бидеш стабилна држава?!?! Тоа е невозможно, што една будала ќе направи после 100 паметни ќе им треба 10 години да го поправат и да ги санираат штетите… Заев ја внесе земјава во НАТО но ќе треба време да се поправи имиџот на земјата откако осамнавме на ЦНН и ББЦ со снимки како во собрание толпи масакрираат пратеници…

loading...

AnimeDao: Spring Song anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao softonic

Website https://animebee.to: Watch Shinkai no Kantai: Submarine 707 animebee Episode Full anime to watch

Sin: The Movie (Dub) Episode Full

Website https://animeflix.nl: Watch Nobunagun animeflix Episode 13 animeflix ponyo

Cplusplus: https://www.cplusplus.com/user/gogoanimebe/

Wishlistr: https://www.wishlistr.com/profile/animeflixnl