Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем

НАМЕСТО ВОДЕЊЕ ЉУБОВ ДОБИЛЕ НОЌНО БАЊАЊЕ ВО МРАЗ ЛАДНА ВОДА: СО КОЛА ОТИШЛЕ ВО СРЕД ПАРК И ЈА БАПНАЛЕ КОЛАТА ВО ЕДЕН ОД КАНАЛИТЕ

Фејсбук групата „Ние сме од Скопје“ сподели фотографии од автомобил пропаднат во еден од каналите што водат кон езерцата во Градскиот парк на главниот град.

Групата прашува „Го чува ли некој паркот навечер?“, а засега не е познао како возилото се нашло во каналот и дали е извлечено.

Инаку во оваа зона од Градскиот парк не е дозволен пристап на автомобили.

Ова е најверојатно некои млади деца желни за малце ноќно страствено дружење се заборавиле и не виделе дека возат кон каналот… Наместо водење љубов добиле ноќно бањање со мраз ладна вода.

loading...

watch anime online. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime heaven au The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

anime sites One-Punch Man

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2 Episode 6

anime online One Piece (Dub)

anime to watch AnimeHeaven Tokyo Revengers (Dub)