Пред неколку дена градоначалникот на Крушево, Томе Христоски го потпиша договорот за нов проект од областа на туризмот вреден над 700 илјади евра ❗️
Пред неколку дена градоначалникот на Крушево, Томе Христоски го потпиша договорот за нов проект од областа на туризмот вреден над 700 илјади евра ❗️
Во текот на денешниот ден, во противпожарниoт тренинг центар на Kouzon Corporation, група на наставници имаа обука од противпожарната заштита
Во текот на денешниот ден, во противпожарниoт тренинг центар на Kouzon Corporation, група на наставници имаа обука од противпожарната заштита
Долгот од над 14.000 евра за лекувањето на Есма уште стои – Симеон вели ќе го плати ако Реџепови се откажат од наследството
Долгот од над 14.000 евра за лекувањето на Есма уште стои – Симеон вели ќе го плати ако Реџепови се откажат од наследството
ОПШТИНА СТРУМИЦА ЌЕ ДАДЕ 1000е ЗА СТАРТ АП БИЗНИСИ НА МЛАДИ СТРУМИЧАНИ
ОПШТИНА СТРУМИЦА ЌЕ ДАДЕ 1000е ЗА СТАРТ АП БИЗНИСИ НА МЛАДИ СТРУМИЧАНИ
Пендаровски вели дека нема веќе „5+1“ со Бугарија, туку пет комисии
Пендаровски вели дека нема веќе „5+1“ со Бугарија, туку пет комисии
СПАСОВСКИ: Приоритет на МВР за 2022 година е набавка на возила исклучиво за оперативно работење на полицијата
СПАСОВСКИ: Приоритет на МВР за 2022 година е набавка на возила исклучиво за оперативно работење на полицијата
СТАРИОТ ПРОЛУПАЛ - МИЛЧИН: Лошо е што имаме Албанец за министер за надворешни, ако се постигне договор со Бугарија, ќе има војна во земјава меѓу Македонците и Албанците?!?!
СТАРИОТ ПРОЛУПАЛ - МИЛЧИН: Лошо е што имаме Албанец за министер за надворешни, ако се постигне договор со Бугарија, ќе има војна во земјава меѓу Македонците и Албанците?!?!
Џафери на средба со Петков: „Членството на Северна Македонија во ЕУ ќе биде во интерес на регионот“
Џафери на средба со Петков: „Членството на Северна Македонија во ЕУ ќе биде во интерес на регионот“

ЛУДИЛО – ГЕРО ВЕЌЕ НЕ НИ ГЛУМИ ДЕКА Е НОВИНАР – ОТВОРЕНО И ДИРЕКТНО МУ СЕ ЗАКАНУВА НА ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ АКО НЕ ГО ПУШТАТ КАМЧЕВ ОД ПРИТВОР ДЕКА НОВАТА ВЛАСТ ЌЕ СЕ ОДМАЗДЕЛА – ГО ЗАТВАРАЛА И МАЛТРЕТИРАЛА ЗАЕВ И ВРВОТ НА СДСМ?!?!

Ова е очигледно порака од Камчев која Геро јавно ја соопштува во вид на закана во својата најнова колумна, му вели на премиерот ако продолжиш да го држиш Камчев КИДНАПИРАН?!?! ќе ти се случи истото тебе?!?!

Ова е нешто неверојатно, уредник на портал кој е близок до осомничен за голем криминал да му се заканува на премиерот дека ќе бил малтретиран и затваран ако не го пушти од притвор олигархот чиј МЕДИСКИ АДВОКАТ сега изиграва?!?!?

Па ова веројатно го нема ниту в Колумбија ниту во Мексико ниту во Венецуела ниту пак го имало во времето на Ал Капоне во 30-тите во Чикаго во САД, што се случи со Геро овој човек веќе не ни глуми новинар?!?!

До вчера барем нешто глумеше се преправаше дека он како нешто новинарски тоа критикувал, но да се закануваш вака отворено на власта и да пренесуваш пораки на осомничен кримос, тоа е нешто неверојанто, ново ДНО во мак новинарството!!!

Линк до оваа ШОКАНТНА колумна на Геро овде.

loading...

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Naruto Episode 214

gogoanimehub JUJUTSU KAISEN

english dubbed anime GoGoAnime Black Clover

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

watch anime online GoGoAnime Horimiya