Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Паркинг за велосипеди до секоја нова градба во Општина Центар
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
Герасимовски: Лицата со оштетен слух добиваат бесплатно паркирање на сите паркинзи на ПОЦ
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
ЗАСЛУЖЕНО, БУЧКОВСКИ ИМА ГОЛЕМО МЕЃУНАРОДНО ИСКУСТВО И РЕЈТИНГ - Владата му го продолжи мандатот на Владо Бучковски
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Заев- Таравари лаже. јавно да се извини или на суд
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Со толеранција против насилство: Кампања против сите форми на омраза и насилство на Мисијата на ОБСЕ во Скопје и Агенцијата за млади и спорт
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
Претседателскиот центар за политичко образование го идентификува популизмот како една од најголемите закани за демократското политичко уредување
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ПОСТОЈАН РАЗВОЈ: ЗГОЛЕМЕН ОПСЕГ ЗА OPEL CORSA-e и MOKKA-e
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања
ТЕЛЕФОНСКИ РАЗГОВОР МЕЃУ РАДЕВ И ЗАЕВ Дијалогот на високо ниво и решавање на спорните прашања

ЉУПЧЕ ЗЛАТЕВ СЕ ФАЛИ ДЕКА Е ЕЛИТНО КУРТОНЧЕ: 500 евра е смешна сума за мене!

– Мене не ми е јасно како може некој да се продава за 500е, па тоа е смешна сума!

Уредникот на радио Лидер и порталот Лидер, куртончето Љупче Златрев се пофали на куртон Алфа дека за него 500 евра се мачкина кашлица.

Еееј колку е очајна мафијата и режимот кој се обидува да се врати, да го плаќаш овој смешен кловн толкава сума да му даваш студија радија канцеларии коли плати, Љупче Златев да те враќа на власт, значи и ВМРО не е тоа што беше, порано бар имаше тешкаши како Латас, Мирка, Миленко, Жоро итн, стари искусни пропагандни ѕверови, сега ред дојде Љупче заедно со Ацо Мечка да бидат клучните медиски тупаници, оф леле мајко, тешко на Мицковски, не му е лесно, тотално се истрошени…

Само Геро и Горан Момировски даваат малце сериозност на пропагандата на мафијата, но ослабени се многу, треба да играат напад со Љупче и Мечка, тоа е како Роналдо и Меси да ги ставиш со турски бекови, не бива колку и да дриблаат и даваат голови, нема да победат на крај…

loading...

Watch Suite Precure♪ Episode 48

Happy☆Lesson (TV) (Dub) (https://gogoanime.be/m/7ajD) Episode 13

Website https://animedao.nl: Watch Texhnolyze animedao Episode 22 steins gate animedao

Watch Shin Koihime†Musou: Otome Tairan Episode 12

Website https://animepahe.cc: Watch Dog Days Season 2 animepahe Episode 13 anime