МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина

ЛУЗЕРОТ МИЦКОВСКИ ПАК БЕГА ОД НОВ ПОРАЗ: ВМРО-ДПМНЕ бара одложување на изборите во Штип и Пласница, иако во САД во моментов гласаа 150 милиони гласачи!

По завршувањето на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ, пратеничката Дафина Стојаноска изјави дека нема услови за одржување на локалните избори во Штип и Пласница и воедно побара нивно одложување, се до, како што рече, обезбедување на пристојни и нормални услови.

-Денес имаме 1.192 заразени, што се 1.192 причини за одложување на изборите. Власта не може да бара задолжително носење маски, а да очекува партиите да водат нормална кампања. ВМРО-ДПМНЕ никогаш порано и никогаш во иднина нема да води некрофилска политика. Избори да, но не и по цена на животите на луѓето – рече Стојаноска.
СДСМ вчера објави дека кардиологот и актуелен партеник Сашко Николов е кандидат на партијата за претсојните предвремени избори за градоначалник на Штип.

loading...

Website https://kissanime.mx: Watch Wake Up, Girls! Deai no Kiroku: A Brief Recording kissanime Episode Full kissanime closed

Website https://aniwatch.pro: Watch Kachou no Koi aniwatch Episode Full watch animes

Website https://animepahe.cc: Watch Toshokan Sensou: Kakumei no Tsubasa animepahe Episode Full dubbed anime

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Zippyshare: https://www.zippyshare.com/animefreakws

Bbuzzart: https://www.bbuzzart.com/profile/408671