(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

МАЈКО МИЛА КОЛКУ Е ГЛУП, МАЛИ ЃОКИЦА ЗА НЕГО Е АКАДЕМИК – МИЦКОВСКИ СО ГЕНИЈАЛНА ИДЕЈА: Да сме ги прекинеле преговорите со Бугарија и да сме се откажале од ЕУ?!?!

Добро што јаде овој човек за толку да е глуп?!?!

Какви вежби прави, како спие, кај спие, за волку да е глуп?!?!

Денеска на Алфа ТВ, лидерот на ВМРО ДПМНЕ даде неверојатен предлог – да сме се откажале од преговори со Бугарија и да сме кренеле раце од целта влез во ЕУ?!?!

Зошто? Затоа што разликите биле преголеми?!?! Па што ако се преголеми, затоа постои дипломатија, преговори, дебати, странски олеснувачи, сојузници, притисок итн итн…

Ако се откажувавме од сите битки досега вака лесно, па немаше ниту држава да бидеме а не пак членка на ООН и НАТО и на прагот на ЕУ?!?!

Ах бе Мицко бе, Мали Ѓокица за тебе е АКАДЕМИК ПРОФЕСОР ДОКТОР МАГНА КУМ ЛАУДЕ!

loading...

KissAnime: Nanocore 2016 Xinnian Tebie Ban anime episode Full online free at https://kissanime.mx kissanime reddit

AnimeKisa: Aquarian Age: The Movie (Dub) anime episode Full online free at https://animekisa.in dubbed anime

Watch BanG Dream! Movie: Episode of Roselia - I: Yakusoku Episode Preview

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

Behance: https://www.behance.net/animeflixnl/

Divephotoguide: http://www.divephotoguide.com/user/gogoanimelol