Пред неколку дена градоначалникот на Крушево, Томе Христоски го потпиша договорот за нов проект од областа на туризмот вреден над 700 илјади евра ❗️
Пред неколку дена градоначалникот на Крушево, Томе Христоски го потпиша договорот за нов проект од областа на туризмот вреден над 700 илјади евра ❗️
Во текот на денешниот ден, во противпожарниoт тренинг центар на Kouzon Corporation, група на наставници имаа обука од противпожарната заштита
Во текот на денешниот ден, во противпожарниoт тренинг центар на Kouzon Corporation, група на наставници имаа обука од противпожарната заштита
Долгот од над 14.000 евра за лекувањето на Есма уште стои – Симеон вели ќе го плати ако Реџепови се откажат од наследството
Долгот од над 14.000 евра за лекувањето на Есма уште стои – Симеон вели ќе го плати ако Реџепови се откажат од наследството
ОПШТИНА СТРУМИЦА ЌЕ ДАДЕ 1000е ЗА СТАРТ АП БИЗНИСИ НА МЛАДИ СТРУМИЧАНИ
ОПШТИНА СТРУМИЦА ЌЕ ДАДЕ 1000е ЗА СТАРТ АП БИЗНИСИ НА МЛАДИ СТРУМИЧАНИ
Пендаровски вели дека нема веќе „5+1“ со Бугарија, туку пет комисии
Пендаровски вели дека нема веќе „5+1“ со Бугарија, туку пет комисии
СПАСОВСКИ: Приоритет на МВР за 2022 година е набавка на возила исклучиво за оперативно работење на полицијата
СПАСОВСКИ: Приоритет на МВР за 2022 година е набавка на возила исклучиво за оперативно работење на полицијата
СТАРИОТ ПРОЛУПАЛ - МИЛЧИН: Лошо е што имаме Албанец за министер за надворешни, ако се постигне договор со Бугарија, ќе има војна во земјава меѓу Македонците и Албанците?!?!
СТАРИОТ ПРОЛУПАЛ - МИЛЧИН: Лошо е што имаме Албанец за министер за надворешни, ако се постигне договор со Бугарија, ќе има војна во земјава меѓу Македонците и Албанците?!?!
Џафери на средба со Петков: „Членството на Северна Македонија во ЕУ ќе биде во интерес на регионот“
Џафери на средба со Петков: „Членството на Северна Македонија во ЕУ ќе биде во интерес на регионот“

МАКСО, СОЛЗА, СТЕВЧО, И ОСТАНАТИ ПРЕДАВНИЦИ ГЛЕДАЈТЕ И УЧЕТЕ – ДОКТОР ЈОВАНОСКИ СО ЛЕКЦИЈА ЗА ЛОЈАЛНОСТ КОН СВЕТАТА СДСМ – Убеден сум дека и овој пат ќе победиме. Ќе победи СДСМ, ќе победи Горан Сугарески и општина Прилеп ќе продолжи да оди напред

Во изминатите 4 години јас како градоначалник, заедно со општинскиот Совет, направивме многу за општина Прилеп. Реализиравме огромен број проекти, многу повеќе отколку ВМРО-ДПМНЕ за претходните 12 години.

Социјалдемократскиот сојуз на Македонија никогаш нема да прости за она што се случуваше порано, за уназадувањето на општината и државата од страна на претходната власт.
Затоа, убеден сум дека и овој пат ќе победиме. Ќе победи СДСМ, ќе победи Горан Сугарески и општина Прилеп ќе продолжи да оди напред.

#СДСМ#НајдобротоЗаНашатаОпштина

loading...

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time Episode Full

watch anime free JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

4 anime 4Anime So I'm a Spider, So What?

SK8 the Infinity (Dub)

4Anime DARLING in the FRANXX Episode 23