ШИЛЕГОВ: СО СЕКОЈДНЕВНИОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗ ЗА ПЕНЗИОНЕРИТЕ, ГИ ВРАЌАМЕ И ПОМЛАДИТЕ ПАТНИЦИ ЗАРАДИ НАМАЛЕНИТЕ ГУЖВИ
ШИЛЕГОВ: СО СЕКОЈДНЕВНИОТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗ ЗА ПЕНЗИОНЕРИТЕ, ГИ ВРАЌАМЕ И ПОМЛАДИТЕ ПАТНИЦИ ЗАРАДИ НАМАЛЕНИТЕ ГУЖВИ
СДСМ: Минималната плата од 1 јануари ќе биде 18.000 денари, просечната порасна на 28.642 денари, да гласаме за бројот 12 да продолжи напредокот
СДСМ: Минималната плата од 1 јануари ќе биде 18.000 денари, просечната порасна на 28.642 денари, да гласаме за бројот 12 да продолжи напредокот
СПАСОВ: НОВИНАРИТЕ ТРЕБА ДА ЈА ИСТРАЖАТ БИОГРАФИЈАТА НА ДАНЕЛА АРСОВСКА, ИМА ИНДИЦИИ ЗА МНОГУ МАТНИ ЗДЕЛКИ
СПАСОВ: НОВИНАРИТЕ ТРЕБА ДА ЈА ИСТРАЖАТ БИОГРАФИЈАТА НА ДАНЕЛА АРСОВСКА, ИМА ИНДИЦИИ ЗА МНОГУ МАТНИ ЗДЕЛКИ
МВР е гарант за сите слободни избори од 2017 до денес, ВМРО-ДПМНЕ шири невистини
МВР е гарант за сите слободни избори од 2017 до денес, ВМРО-ДПМНЕ шири невистини
НЕЧЕСНА МАТЕРИЈАЛИСТКА И ОПОРТУНИСТКА - АРСОВСКА СИ ЈА ВГНЕЗДИЛА МАЈКА СИ ВО УПРАВЕН ОДБОР ЗА ПАУШАЛ ОД 10 000 ДЕНАРИ ОД СЕДНИЦА КОГА БИЛА ШЕФИЦА НА ССК!
НЕЧЕСНА МАТЕРИЈАЛИСТКА И ОПОРТУНИСТКА - АРСОВСКА СИ ЈА ВГНЕЗДИЛА МАЈКА СИ ВО УПРАВЕН ОДБОР ЗА ПАУШАЛ ОД 10 000 ДЕНАРИ ОД СЕДНИЦА КОГА БИЛА ШЕФИЦА НА ССК!
ШОКАНТНО АУДИО: Максим Димитриевски и неговите пајташи нудат 500 денари за глас!
ШОКАНТНО АУДИО: Максим Димитриевски и неговите пајташи нудат 500 денари за глас!
СДСМ: Институциите веднаш да постапат за да распука и овој меур со манипулации на ВМРО-ДПМНЕ
СДСМ: Институциите веднаш да постапат за да распука и овој меур со манипулации на ВМРО-ДПМНЕ
МАКСО Е МАКС НЕРВОЗЕН - СДСМ Куманово: Салиевски, советник од ромската заедница е нападнат
МАКСО Е МАКС НЕРВОЗЕН - СДСМ Куманово: Салиевски, советник од ромската заедница е нападнат

МАКТЕЛ ДОЗНАВА: ЛЕГЕНДАРНИОТ ПРОФЕСОР ФРЧКОВСКИ СЕ БОРИ НА ИНФЕКТИВНА СО КОРОНА, СИТЕ НЕГОВИ ФАНОВИ МУ ПОСАКУВАМЕ БРЗО ОЗДРАВУВАЊЕ!

Мактел дознава дека легендарниот професор и ректор на ФОН, Љубомир Данаилов Фрчкоски е на инфективна клиника и се бори со корона.

Успеавме да го исконтактираме професорот, тој ни кажа дека засега ситуацијата е под контрола, но болеста е сериозна и бара сериозна битка и отпор.

Ние неговите фанови, сигурни сме цела држава, стотици илјади граѓани кои пораснавме со неговите колумни и интервјуа сме со него во мислите овие денови и му посакуваме успешно и брзо оздравување. Тие што се верници ќе се молат за негто тие што сме атеисти ќе навиваме за него во себе.

Ајде профа, без тебе земјава ќе биде многу досадна и речиси неподнослива, држи се и бори се, сите навиваме за тебе!!!

loading...

Website https://gogoanime.be: Watch Diamond no Ace: Second Season OVA gogoanime Episode 2 classroom of the elite gogoanime

Watch Inari, Konkon, Koi Iroha.: Inari, Konkon, Semishigure. Episode Full

Website https://animeflix.nl: Watch Cinderella Boy animeflix Episode 13 animeflix fairy tail

Website https://animepahe.cc: Watch The Junji Ito Collection (Dub) animepahe Episode 12 anime online

Telegra: https://telegra.ph/Anime-Flix-06-22

Metal-archives: https://www.metal-archives.com/users/animeflixnl