МОЌНО ВИДЕО КОЕ ЈА НАЕЖУВА КОЖАТА - Визија. Решителност. Победа. 30 години СДСМ со граѓаните!
МОЌНО ВИДЕО КОЕ ЈА НАЕЖУВА КОЖАТА - Визија. Решителност. Победа. 30 години СДСМ со граѓаните!
ТЕМЕЛКОВСКИ: Согласно нашата политика за подеднакво инвестирање во секоја Месна заедница започнавме со рехабилитација на коловозите во 11 октомври, поточно улица Лазар Димитров
ТЕМЕЛКОВСКИ: Согласно нашата политика за подеднакво инвестирање во секоја Месна заедница започнавме со рехабилитација на коловозите во 11 октомври, поточно улица Лазар Димитров
Демократски сојуз: Постепена дигитализација на образовниот процес
Демократски сојуз: Постепена дигитализација на образовниот процес
(ВИДЕО) Заев за 30 години СДСМ: Минатото и сегашноста се нашата сила за одлучни чекори кон иднината, СДСМ е верна и посветена на граѓаните и на државата
(ВИДЕО) Заев за 30 години СДСМ: Минатото и сегашноста се нашата сила за одлучни чекори кон иднината, СДСМ е верна и посветена на граѓаните и на државата
ИКОНАТА НА СДСМ ОДИ ВО ПОЛИТИЧКА ПЕНЗИЈА ПО 30 ГОДИНИ ТЕШКА БЕЗМИЛОСНА БИТКА СО ВМРОНИТЕ - ШЕЌЕРИНСКА: ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ КАДРИ, ПОДОБРИ ОД МЕНЕ!
ИКОНАТА НА СДСМ ОДИ ВО ПОЛИТИЧКА ПЕНЗИЈА ПО 30 ГОДИНИ ТЕШКА БЕЗМИЛОСНА БИТКА СО ВМРОНИТЕ - ШЕЌЕРИНСКА: ВРЕМЕ Е ЗА НОВИ КАДРИ, ПОДОБРИ ОД МЕНЕ!
Новинарот Гајдов осуден за клевета против професор Фрчковски
Новинарот Гајдов осуден за клевета против професор Фрчковски
ЧОВЕКОВ САМ СЕ ЗАКОПА - ДРАГИ РАШКОВСКИ ОДИ ВО ПРИТВОР, НАСОЧУВАЛ ДРУГ ОСОМНИЧЕН ДА ЗБОРУВА СТРУЧНО ЗА ДА НЕ ГО РАЗБЕРАТ ОБВИНИТЕЛИТЕ ОТИ БИЛЕ ГЛУПИ
ЧОВЕКОВ САМ СЕ ЗАКОПА - ДРАГИ РАШКОВСКИ ОДИ ВО ПРИТВОР, НАСОЧУВАЛ ДРУГ ОСОМНИЧЕН ДА ЗБОРУВА СТРУЧНО ЗА ДА НЕ ГО РАЗБЕРАТ ОБВИНИТЕЛИТЕ ОТИ БИЛЕ ГЛУПИ
БРАВО - ВЛАДАТА ОДЛУЧИ: Аквадуктот во Скопје доби највисок степен на заштита на културно наследство
БРАВО - ВЛАДАТА ОДЛУЧИ: Аквадуктот во Скопје доби највисок степен на заштита на културно наследство

МАКТЕЛ ДОЗНАВА: ЛЕГЕНДАРНИОТ ПРОФЕСОР ФРЧКОВСКИ СЕ БОРИ НА ИНФЕКТИВНА СО КОРОНА, СИТЕ НЕГОВИ ФАНОВИ МУ ПОСАКУВАМЕ БРЗО ОЗДРАВУВАЊЕ!

Мактел дознава дека легендарниот професор и ректор на ФОН, Љубомир Данаилов Фрчкоски е на инфективна клиника и се бори со корона.

Успеавме да го исконтактираме професорот, тој ни кажа дека засега ситуацијата е под контрола, но болеста е сериозна и бара сериозна битка и отпор.

Ние неговите фанови, сигурни сме цела држава, стотици илјади граѓани кои пораснавме со неговите колумни и интервјуа сме со него во мислите овие денови и му посакуваме успешно и брзо оздравување. Тие што се верници ќе се молат за негто тие што сме атеисти ќе навиваме за него во себе.

Ајде профа, без тебе земјава ќе биде многу досадна и речиси неподнослива, држи се и бори се, сите навиваме за тебе!!!

loading...

4Anime 4anime unblocked: Watch TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 12 (https://4anime.biz/m/N6DK/ep-12)

KissAnime death note kissanime: JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/a66B) Episode 39