Финскиот претседател оптимист: Ќе се договориме со Турција за НАТО
Финскиот претседател оптимист: Ќе се договориме со Турција за НАТО
ОВОЈ ИСПАДНА ПОГОЛЕМ ПИОН НА ПУТИН И ОД ВУЧИЌ - Радев: Не сакаме со бугарско оружје да се убиваат луѓе во Украина
ОВОЈ ИСПАДНА ПОГОЛЕМ ПИОН НА ПУТИН И ОД ВУЧИЌ - Радев: Не сакаме со бугарско оружје да се убиваат луѓе во Украина
(ФОТО) Пронајдени оружје и дрога при претрес во Скопје
(ФОТО) Пронајдени оружје и дрога при претрес во Скопје
(ВИДЕО) Црковни извори за Алфа: Автономијата на МПЦ-ОА е преодна фаза до афтокефалност, за неколку дена заедно ќе служат поглаварите на СПЦ и МПЦ во храмот Свети Сава во Белград
(ВИДЕО) Црковни извори за Алфа: Автономијата на МПЦ-ОА е преодна фаза до афтокефалност, за неколку дена заедно ќе служат поглаварите на СПЦ и МПЦ во храмот Свети Сава во Белград
Арсовска: Еколошкото образование на младите е клучен фактор за унапредување на заштитата на животната средина
Арсовска: Еколошкото образование на младите е клучен фактор за унапредување на заштитата на животната средина
Министерот за надворешни работи, Бујар Османи денеска во просториите на МНР пред студентите од неколку универзитети од земјата, го претстави прeстојниот Стратешки дијалог со САД, што ќе се одржи на 2 јуни во Вашингтон
Министерот за надворешни работи, Бујар Османи денеска во просториите на МНР пред студентите од неколку универзитети од земјата, го претстави прeстојниот Стратешки дијалог со САД, што ќе се одржи на 2 јуни во Вашингтон
Градоначалникот на Општина Центар, Герасимовски: Аплицирајте на повикот на Општина Центар за нега на стари лица во домашни услови
Градоначалникот на Општина Центар, Герасимовски: Аплицирајте на повикот на Општина Центар за нега на стари лица во домашни услови
Тренчевска: Социјалниот дијалог со СОНК продолжува, се приближуваме до конечното решение
Тренчевска: Социјалниот дијалог со СОНК продолжува, се приближуваме до конечното решение

МАРИЧИЌ: Зоран Заев остави длабоки и неизбришливи траги во македонското општество. Неговата долгорочна визија за тоа каде треба да е земјата и начинот како да се стигне до таму беше директна причини за нормализацијата на општеството и рушењето на режимот

Денес сме членки на НАТО и сме на пат да ги почнеме преговорите со Европската Унија. Денес никој не се плаши јавно да зборува за проблемите.

Денес задно го градиме нашето едно општество за сите. Со него како прв човек на Владата, македонскиот идентитет конечно е признаен и верификуван од целиот свет.

Јас ја имав честа, задоволството и одговорноста да соработувам со него речиси 7 години во различни улоги и контексти. Харизмата, енергијата, визионерството и успесите што тој ги има се единствени.

Претседателе Заев ви благодарам на довербата која ми ја дававте сите овие години и можноста да работам за доброто на нашите граѓани и нашата земја!

loading...

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

sites to watch anime AnimeHeaven Dragon Ball Super (Dub)

Fairy Tail (Dub) Episode 167

AnimeHeaven My Hero Academia Season 5

watch anime online AnimeHeaven Boruto: Naruto Next Generations

online anime DARLING in the FRANXX (Dub)

tải go88