Ненад Периш во солзи: Матеј ја заврши својата приказна на оваа земја
Ненад Периш во солзи: Матеј ја заврши својата приказна на оваа земја
Средба Ковачевски - Савада: Заинтересираност од Јапонија за инвестиции и силна поддршка за евроинтеграциите и обединета Европа
Средба Ковачевски - Савада: Заинтересираност од Јапонија за инвестиции и силна поддршка за евроинтеграциите и обединета Европа
Економскиот институт - Скопје, како единица на Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје, на 18.5.2022 година со пригодна свеченост одбележа 70 години од своето постоење
Економскиот институт - Скопје, како единица на Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во Скопје, на 18.5.2022 година со пригодна свеченост одбележа 70 години од своето постоење
Самит Македонија 2025: Дигитализацијата, регионалната соработка и вложувањето во иновации клучни за закрепнување на економијата
Самит Македонија 2025: Дигитализацијата, регионалната соработка и вложувањето во иновации клучни за закрепнување на економијата
Музејот „Матка“ повторно отворен за посетители - Меѓународниот ден на музеите одбележан со работилница за обновливи извори на енергија
Музејот „Матка“ повторно отворен за посетители - Меѓународниот ден на музеите одбележан со работилница за обновливи извори на енергија
Грант од 2,2 милиони евра од германската КФБ банка за Кавадарци: Градот ќе биде градилиште со месеци, но добива трајна инвестиција
Грант од 2,2 милиони евра од германската КФБ банка за Кавадарци: Градот ќе биде градилиште со месеци, но добива трајна инвестиција
САД бара ЕУ да воведе царини за руската нафта
САД бара ЕУ да воведе царини за руската нафта
МВР: Санкционирани 40 возила за јавен превоз на територија на цела држава, 16 со неисправни сопирачки
МВР: Санкционирани 40 возила за јавен превоз на територија на цела држава, 16 со неисправни сопирачки

МАРЈАН ЃОРЧЕВ Е РАСИПАН СТАР ЛИСЕЦ, СЕ ОБИДУВА ДА ГИ МИНИРА ПРЕГОВОРИТЕ СО БУГАРИЈА СО ПРЕДЛОГОТ УКИМ И МАНУ ДА СЕ ВКЛУЧАТ ВО ПРЕГОВОРИТЕ

Погледнете колку расипан стар лисец е Марјан Ѓорчев, не вели да ги сопреме преговорите со БУгарија како што вели Мицковски, туку тоа го прави на многу перфиден начин, ги минира преговорите со тоа што предлага во преговорите да се вклучат УКИМ и МАНУ, тоа ќе значи практично стопирање на преговорите, УКИМ и МАНУ се стари националистички дувла на националистички фанатици кои немаат никаква политичка одговорност за разлика од владата која на избори дала ветрување дека ќе ја внесе земјата во ЕУ, тоа едно со друго нема врска, професорите и академиците можат да дебатираат и плукаат националистички реторики со децении се додека земаат по 2-3 илјади евра плата месечно, но политичарите се тие кои одат на избори и бидат казнувани што сме слепо црево во Европа и најсиромашни во Европа, нам ЕУ ни треба суштински, за народот да се збогати и да не биде најсиромашен во Европа.

loading...

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

animeflix website The Rising of the Shield Hero (Dub)

My Hero Academia Season 5 (Dub) Episode 18

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 23

free anime Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

Komi Can’t Communicate

tải go88