ВО УКРАИНА УБИЕН ВНУКОТ НА РУСКИОТ МИНИСТЕР ЗА ОДБРАНА
ВО УКРАИНА УБИЕН ВНУКОТ НА РУСКИОТ МИНИСТЕР ЗА ОДБРАНА
ФБИ УАПСИ АМЕРИКАНЕЦ СО ПОТЕКЛО ОД ИРАК - РАДИКАЛЕН ПРИВРЗАНИК НА ИСИС ИМАЛ ПЛАН ЗА АТЕНТАТ ВРЗ ЕКС ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА САД ЏОРЏ БУШ
ФБИ УАПСИ АМЕРИКАНЕЦ СО ПОТЕКЛО ОД ИРАК - РАДИКАЛЕН ПРИВРЗАНИК НА ИСИС ИМАЛ ПЛАН ЗА АТЕНТАТ ВРЗ ЕКС ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА САД ЏОРЏ БУШ
Ковачевски – Драги: Остварените резултати да имаат завршница со итно отворање на пристапните преговори
Ковачевски – Драги: Остварените резултати да имаат завршница со итно отворање на пристапните преговори
СДСМ во САД, учествува во програмата за политички лидери организирана од американската амбасада во Скопје
СДСМ во САД, учествува во програмата за политички лидери организирана од американската амбасада во Скопје
Од почетокот на воената агресија во Украина загинале 234 деца
Од почетокот на воената агресија во Украина загинале 234 деца
ИНЦИДЕНТ ВО ЧАИР: ВРАБОТЕН ВО КАБИНЕТОТ НА ВИСОК ФУНКЦИОНЕР НА МВР ВО КАВГА ПРИ ПОЛИЦИСКА ИНТЕРВЕНЦИЈА НА ЕБР ОД ЧАИР ПУКАЛ ВО ВОЗДУХ СО ПИШТОЛ ПО ШТО ИЗБЕГАЛ ПА ПОТОА СЕ ПРЕДАЛ НА МВР
ИНЦИДЕНТ ВО ЧАИР: ВРАБОТЕН ВО КАБИНЕТОТ НА ВИСОК ФУНКЦИОНЕР НА МВР ВО КАВГА ПРИ ПОЛИЦИСКА ИНТЕРВЕНЦИЈА НА ЕБР ОД ЧАИР ПУКАЛ ВО ВОЗДУХ СО ПИШТОЛ ПО ШТО ИЗБЕГАЛ ПА ПОТОА СЕ ПРЕДАЛ НА МВР
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС: Украинците се борат за сопствената слобода, но оваа борба е и за одбрана на демократските вредности, ако Путин успее да победи целиот свет ќе биде поразен!
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС: Украинците се борат за сопствената слобода, но оваа борба е и за одбрана на демократските вредности, ако Путин успее да победи целиот свет ќе биде поразен!
ТВРД НАРОД ИСПАДНАА УКРАИНЦИВЕ: 82 проценти од Украинците веруваат дека нивната земја во никој случај не треба да отстапи територии
ТВРД НАРОД ИСПАДНАА УКРАИНЦИВЕ: 82 проценти од Украинците веруваат дека нивната земја во никој случај не треба да отстапи територии

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР ИЗГУБЕН ВО ПОЛИТИКАТА – КАКО МАЛИ ЏОКИЦА ЈА ЗАМИСЛУВА МЕЃУНАРОДНАТА ПОЛИТИКА: МИЦКОВСКИ ЌЕ ГО РЕШАВАЛ ПРОБЛЕМОТ ТАКА ШТО ЌЕ ЈА НАТЕРАЛ БУГАРИЈА ДА ГО СМЕНИ УСТАВОТ?!?!

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервјуто на МРТ смета дека доколку Бугарите бараат промена на македонскиот Устав, тогаш и тие тоа да го направат истото.

„Ако ние треба да ја заслужиме почитта на соседите и тие ќе треба да ја заслужат нашата почит. Свесни сме за радикалните структури на политичката сцена кај дел од нашите соседи кои што го користат и го злоупотребуваат национализмот имаат многу негативна и на моменти хегемонистичка реторика кон Македонија и тука ние се повикуваме на правото на реципроцитет. Затоа што, како се вели, за љубов се потребни двајца“, рече Мицкоски.

Замислете, Бугарија е во ЕУ и треба да го крене ветото, и Мицковски предлага тоа да го направиме така што ние што сме надвор од ЕУ ќе ја натераме Бугарија да го промени својот устав?!?!

Какво ДРВО за политика, ДРВО за преговори, со вакви политичари земјава ќе оди право во амбис!

loading...

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 142

watch subbed anime ANIMEFLIX Naruto: Shippuden (Dub)

animes online Dragon Ball Z (Dub)

watch animes That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

anime flix Attack on Titan (Dub)