(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР ИЗГУБЕН ВО ПОЛИТИКАТА: ШТО МАЈКА БАРА МИЦКОВСКИ НА ПРЕСОВИТЕ НА ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ ОД ВМРО ДПМНЕ?!?!?!

Машински инженер кој очигледно не се снаоѓа добро во политиката, се однесува како коњ залутан во трговски центар.

Како овој човек не разбира дека штом изборите ќе завршат, градоначалниците се на сите граѓани и не се партиски функционери?!?!?!

Мицковски може со Тимчо да држат партиски митинг или партиски собир на кој ќе зборат за партиски проекти, но да учествуваш во прес на кој се збори за активности на градоначалникот на Аеродром, тоа е скандал без преседан!

Замислете Заев да застане до Стево и да учествува во прес на кој Стево ќе брифира за некоја странска посета или за некоја одлука од делокругот на работата на претседателот?!?!

За да покаже дека Стево е предлог на СДСМ и на некој начин Заев му е некаков партиски шеф?!?!?!

Што мајка бара Мицко на овие пресови, што сака да ни покаже?!?! Ако ВМРО го предложиоло треба да чека да заврши мандатот па тогаш да излезат на прес и да кажат што сработиле и пак тој прес треба да го држат градоначалниците, Мицко треба да е во позадина!

Тотално изгубен човек, ова се нема случено во 30 години македонска демократија и само покажува колку овој човек ниту го разбира уставот нити политичкиот систем за подела на власта ниту одвоеноста на партиите од институциите, ниту она што е досегашна пристојна пракса?!?!

Што треба сега да прават членовите на СДСМ и другите партии од Аеродром кога ги гледаат овие пресови или оние кои не се членови на ниту една партија, да разберат дека институцијата градоначалник на Аеродром е партизирана и дека не треба веќе да плаќаат даноци?!?!

Улиците кои ќе ги прави Тимчо ќе бидат само за членови на ВМРО, парковите ќе бидат само за членови на ВМРО, ова е тотален хаос што се случува?!?!

loading...

anime to watch. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime heaven Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

animeheaven AnimeHeaven Horimiya

watch anime online AnimeHeaven Dragon Ball Super

AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

animeheaven AnimeHeaven Kiss x Sis (TV)