Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ: ВО МОМЕНТОВ СКОПЈЕ РАБОТИ НА ТРИ НАЈСЛОЖЕНИ ИНФРАСТРУКТУРНИ ПРОЕКТИ ВО СВОЈАТА ИСТОРИЈА
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
ШИЛЕГОВ ГИ ПОДДРЖУВА КУЛТУРНИТЕ РАБОТНИЦИ КОИ ВМРО-ДПМНЕ ГИ ДЕГРАДИРАШЕ
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени
БОМБА НА ЏАФЕРОСКИ: ОБЕЗБЕДИВ 30 милиони странска инвестиција во Општина Долнени

(ВИДЕО) МИЦКО И СЕ Е МОЖНО: ИНТЕРВЈУТО НА АЛФА ГО ПОЧНА СО ТОА ДЕКА ВМРО НЕМАЛО ДА СЕ КОРИСТИ СО ЦРНА КАМПАЊА, ЗА ПОСЛЕ ДА КАЖЕ ДЕКА ШИЛЕГОВ ИМАЛ СМЕШНА ФАЦА?!?!

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ пола интервју ламентираше како ВМРО ДПМНЕ немало да се користи со црна кампања со ад хоминем напади и ќе воделе позитивна кампања.

За само неколку минути во интервјуто да фати да го коментира изгледот на Петре Шиелгов, имал смешна фаца?!?!

– Некој му кажал на Шилегов кога ќе дава изјави да личи малце повеќе емпатичен, но сега е смешен пред камери, затоа што не е он, глуми ама неуспешно и изгледа смешно…

Ова ли е таа ПОЗИТИВНА КАМПАЊА, СО ИЗЈАВИ ДЕКА ОПОНЕНТОТ Е СМЕШЕН У ФАЦАТА?!?!

loading...

Watch Gakuen Basara: Samurai High School Episode 12

AnimeKisa: Onyx Equinox (Dub) anime episode 9 online free at https://animekisa.in watch animes

Watch Dragon Slayer Eiyuu Densetsu: Ouji no Tabidachi (Dub) Episode 1

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

Gamevn: http://gamevn.com/members/kissanimemx.1765718/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC9ZV0tR-Q2Uv01OZecg7Cpg