Средба на претседателот Пендаровски со претставници на германскиот Институт за бизнис и менаџмент Хајделберг Скопје
Средба на претседателот Пендаровски со претставници на германскиот Институт за бизнис и менаџмент Хајделберг Скопје
Мицкоски на средба со Зафировски, ко-основачот на „Македонија 2025“
Мицкоски на средба со Зафировски, ко-основачот на „Македонија 2025“
Единствени во Европа сме што имаме министерство за помалите етнички заедници,му реплицира Ковачевски на Петков
Единствени во Европа сме што имаме министерство за помалите етнички заедници,му реплицира Ковачевски на Петков
СДСМ најавува кратење на трошоците од 100 милиони евра, ВМРО обвинува дека манипулира
СДСМ најавува кратење на трошоците од 100 милиони евра, ВМРО обвинува дека манипулира
ЕУ стави рок спорот да се реши до јули, ќе продолжи со притисок врз Софија и Скопје
ЕУ стави рок спорот да се реши до јули, ќе продолжи со притисок врз Софија и Скопје
Директорот на БЈБ Тасевски на 49-та Европска регионална конференција на Интерпол
Директорот на БЈБ Тасевски на 49-та Европска регионална конференција на Интерпол
ЕСКАЛИРА РАДИНАЛИЗМОТ И НАЦИОНАЛИЗМОТ ВО БУГАРИЈА, ВЕЌЕ И ЉУБЧО НЕ Е ПОДОБЕН ЗА БУГАРСКИТЕ НАЦИОНАЛИСТИ, УПАД НА ВМРО БНД НА НЕГОВО ПРЕДАВАЊЕ ВО СОФИЈА?!
ЕСКАЛИРА РАДИНАЛИЗМОТ И НАЦИОНАЛИЗМОТ ВО БУГАРИЈА, ВЕЌЕ И ЉУБЧО НЕ Е ПОДОБЕН ЗА БУГАРСКИТЕ НАЦИОНАЛИСТИ, УПАД НА ВМРО БНД НА НЕГОВО ПРЕДАВАЊЕ ВО СОФИЈА?!
ШОКАНТНА ФАШИСТИЧКА ИЗЈАВА НА РАДЕВ СРЕДЕ БЕРЛИН: Нема да дозволиме легитимација на македонизмот во Европа
ШОКАНТНА ФАШИСТИЧКА ИЗЈАВА НА РАДЕВ СРЕДЕ БЕРЛИН: Нема да дозволиме легитимација на македонизмот во Европа

МИЦКОВСКИ ЈА ТРЕСНА НАЈГОЛЕМАТА ГЛУПОСТ ВО ИСТОРИЈАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ЈАС НЕАМ ДОКАЗИ ДЕКА РЕЏЕПИ БИЛ КИДНАПИРАН, АМА ИМАТЕ ЛИ ВИЕ ДОКАЗИ ДЕКА НЕ БИЛ КИДНАПИРАН?!?!

Човеков е професор на машински, значи инженнер, значи логиката и математиката треба да му се јака страна, ама човекот тресна таква невидена глупосто што нема да ви се верува.

– Јас немам докази дека Реџепи бил киднапиран ама вие Боби имате ли докази дека не бил киднапиран?!?!?!?!?!?!

Боже мили господе. ДОкази дава тој што нешто тврди, ако некој сега рече дека Мицковски вчера силувал коза во својот двор, докази треба да даде тој што тоа го тврди а не Мицковски да докажува дека е алергичен на коза или дека во Порта Влае вчера не била видена коза или слични будалаштини, ваков дрзок обид за маннипулација на јавноста е неверојатен…

Значи сега Реџепи требаше да ја донесе цела фамилија и плус соседите каде што бил па сите да тврдат дека тамо бил па ВМРО пак нема да го прифати тој доказ затоа што ќе речат дека сите се купени, па да донел видео снимка од 24 часа домашни видео камери во станот каде бил пак ќе речат аха видеата се местени лепени монтирани итн итн…

loading...

watch anime dub. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

free anime My Hero Academia Season 5

anime sites AnimeHeaven How NOT to Summon a Demon Lord Ω

AnimeHeaven Dragon Ball (Dub) Episode 145

anime to watch JUJUTSU KAISEN

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 31

tải go88