ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

МИЦКОВСКИ МИСЛИ НАРОДОТ ПИЕ НАФТА: БОДИГАРДОТ МУ Е ВМЕШАН ВО КРИМИНАЛ СО ПЛАЦЕВИ НА ЕВН ТЕЖОК 1 МИЛИОН ЕВРА, БЛИСКАТА ПРИЈАТЕЛКА МУ ДОБИ КРИВИЧНА ЗА КРАДЕЊЕ 10 000 ЕВРА ОД СЛУЖБЕНА КАРТИЧКА, ПОЛА ПАРТИЈА МУ Е НА ОБВИНИТЕЛНА КЛУПА А ЕКС ШЕФОТ ЖИВЕЕ СО ГОДИНИ ВО РИЦ КАРТЛОН ВО БУДИМПЕШТА

Мицковски денеска изјави дека неговата партија била позната по работливост а СДСМ била позната по лоповлук.

Пред само неколку дена неговиот бодигард е вмешан во афера со плацеви на ЕВН во Делчево каде ЕВН е оштетена за 1 милион евра.

Вчера неговата блиска пријателка во партија доби кривична за кражба на 10 000 евра од службената картичка.

Партиското седиште им е запленето од судот затоа што се води судска постапка дека е стекнато на незаконит начин.

Пола партија му е во домашен или затворски притвор и седи на обвинителна клупа обвинети за кражба на стотици милиони евра…

Екс лидерот е избеган во Будимпешта и со години живее во хотел Риц Карлтон каде еден ден престој чини 1000 евра…

Мицковски или се зафркава и е многу вицкаст или

loading...

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Attack on Titan Season 3 Episode 5

anime online AnimeHeaven Gintama

Kiss x Sis (TV)

anime streaming Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

anime streaming AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)