(ВИДЕО) ПРЕД МЕСИ И РОНАЛДО, СИ БЕШЕ ЕДЕН ПИКСИ КОЈ ГИ ДОВЕДУВАШЕ ДО ЛУДИЛО БЕКОВИТЕ, ШТОПЕРИТЕ И ГОЛМАНИТЕ!
(ВИДЕО) ПРЕД МЕСИ И РОНАЛДО, СИ БЕШЕ ЕДЕН ПИКСИ КОЈ ГИ ДОВЕДУВАШЕ ДО ЛУДИЛО БЕКОВИТЕ, ШТОПЕРИТЕ И ГОЛМАНИТЕ!
СВЕТОТ ЗАСТАНУВА НА НАША СТРАНА - Мирел: За политичко решение со Бугарија, потребно е некој од ЕУ да и рече доволно е, го загадувате процесот на проширување
СВЕТОТ ЗАСТАНУВА НА НАША СТРАНА - Мирел: За политичко решение со Бугарија, потребно е некој од ЕУ да и рече доволно е, го загадувате процесот на проширување
БРАВО - ГРАД СКОПЈЕ: Во пресрет на големиот празник Рамазан Бајрам, со 3 автоцистерни и едно специјално комунално возило - ВАП извршено е миење на дворовите на поголемите исламски верски објекти во Скопје
БРАВО - ГРАД СКОПЈЕ: Во пресрет на големиот празник Рамазан Бајрам, со 3 автоцистерни и едно специјално комунално возило - ВАП извршено е миење на дворовите на поголемите исламски верски објекти во Скопје
Филипче: Сè уште не е време за свадби и концерти, луѓето нема да одржуваат дистанца
Филипче: Сè уште не е време за свадби и концерти, луѓето нема да одржуваат дистанца
(Видео) Милевска: Посетата на Заев на Брисел дојде во право време, Борел пресече дека нема одвојување Северна Македонија и Албанија
(Видео) Милевска: Посетата на Заев на Брисел дојде во право време, Борел пресече дека нема одвојување Северна Македонија и Албанија
(ВИДЕО) Заев во Шпанската конфедерација на бизнис организации: Широко ги отвораме вратите на Северна Македонија за шпанските бизнисмени како пријателска средина за странски инвестиции
(ВИДЕО) Заев во Шпанската конфедерација на бизнис организации: Широко ги отвораме вратите на Северна Македонија за шпанските бизнисмени како пријателска средина за странски инвестиции
ПО ЕДНО „ПЕЖО 3008“ ЗА ДВАЈЦА НАJДОБРИ ТИПУВАЧИ НА SPORT LIFE
ПО ЕДНО „ПЕЖО 3008“ ЗА ДВАЈЦА НАJДОБРИ ТИПУВАЧИ НА SPORT LIFE
(ВИДЕО) АПЕЛ ДО ЈАВНОСТА - ВНИМАВАЈТЕ ДА НЕ БИДЕТЕ ОГРАБЕНИ, ЛАЈОНЕС НА ЗОРАН ВИТАНОВ ПРОГЛАСЕНА ЗА ПИРАМИДАЛНА ИЗМАМА ВО ГЕРМАНИЈА И АВСТРИЈА!
(ВИДЕО) АПЕЛ ДО ЈАВНОСТА - ВНИМАВАЈТЕ ДА НЕ БИДЕТЕ ОГРАБЕНИ, ЛАЈОНЕС НА ЗОРАН ВИТАНОВ ПРОГЛАСЕНА ЗА ПИРАМИДАЛНА ИЗМАМА ВО ГЕРМАНИЈА И АВСТРИЈА!

МИЦКОВСКИ СО ЧУДНА ИЗЈАВА ЗА ПЕНДАРОВСКИ: Тој се однесува незрело, но не му се лутам, татко не им се лути на своите палави деца?!!?

– Пендаровски се однесува неарело, ама не му се лутам, татко не им се лути на своите палави деца, само можам да се насмеам на постапките…

Мицкогски го спореди претседателот Пендаровски со мало дете а себе си се спореди со ТАТКО МАК, иако Пендаровски е речиси 20 години постар од него и со години и со памет. Колку е забегано ова човече мајко мила…

loading...

AnimeHeaven anime online: Watch Dragon Ball (Dub) Episode 51

KissAnime legend of korra kissanime: Watch Horimiya Episode 8 (https://kissanimeonline.com/m/j0yM/ep-8)