МВР Е СТРАВ И ТРЕПЕТ ЗА МАФИЈАТА - ОПЕРАТИВНАТА АКЦИЈА “ХИДРА” НА КРИМИНАЛИСТИЧКАТА ПОЛИЦИЈА ЗАТВОРИ НАД 300 КРИМИНАЛЦИ
МВР Е СТРАВ И ТРЕПЕТ ЗА МАФИЈАТА - ОПЕРАТИВНАТА АКЦИЈА “ХИДРА” НА КРИМИНАЛИСТИЧКАТА ПОЛИЦИЈА ЗАТВОРИ НАД 300 КРИМИНАЛЦИ
(ВИДЕО) ПРАШАЊЕ ДО ЦРВЕНКОВСКИ: СИ ИЛИ НЕ СИ СДСМ?!
(ВИДЕО) ПРАШАЊЕ ДО ЦРВЕНКОВСКИ: СИ ИЛИ НЕ СИ СДСМ?!
Потврден притворот за Хашим Тачи- му се заканува доживотен затвор
Потврден притворот за Хашим Тачи- му се заканува доживотен затвор
Сопругата на претседателот, Елизабета Ѓоргиевска учествуваше во активност на проектот „Волонтираме за солидарно општество“
Сопругата на претседателот, Елизабета Ѓоргиевска учествуваше во активност на проектот „Волонтираме за солидарно општество“
Милевски: Преку проектот за прекугранична соработка со Грција обезбедивме ново возило за питка вода во Битола, Новаци и Могила
Милевски: Преку проектот за прекугранична соработка со Грција обезбедивме ново возило за питка вода во Битола, Новаци и Могила
БРАВО - Нина Ангеловска по втор пат избрана за “жена амбасадор за е-трговија” на УНКТАД
БРАВО - Нина Ангеловска по втор пат избрана за “жена амбасадор за е-трговија” на УНКТАД
ВЛАДА: Од Институтот за македонски јазик самите понудија нови толкувања за зборовите што предизвикаа реакција во јавноста соодветно на современиот лингвистички и општествен контекст
ВЛАДА: Од Институтот за македонски јазик самите понудија нови толкувања за зборовите што предизвикаа реакција во јавноста соодветно на современиот лингвистички и општествен контекст
(ВИДЕО) БРАВО - Традиционалната литија во Струга ќе се одвива под посебен протокол
(ВИДЕО) БРАВО - Традиционалната литија во Струга ќе се одвива под посебен протокол

МИЦКОВСКИ СО РЕАКЦИЈА ЗА СЛУЧУВАЊАТА ВО САД: ДА СЕ АМНЕСТИРААТ АМЕРИКАНСКИТЕ УСТАВОБРАНИТЕЛИ, БИЛЕ ПОНЕСЕНИ ОД ЕМОЦИИ И БИЛЕ ИСПРОВОЦИРАНИ

– Да се амнестираат сите 50 уапсени и сите дополнителни што ќе бидат обвинети од ФБИ за упадот во американскиот конгрес. Тоа не се насилници или терористи, тоа се уставобранители! Биле понесени од емоции, љубов кон татковината и биле испоровоцирани од неправдите! ВМРО ДПМНЕ кога ќе дојде на власт ќе се бори за амнестија на браќата од 27-ми април и на американските браќа од 6-ти јануари!

Мицковски со порака која би требало да ја испрати до САД ако сака да остане веродостоен на она што досега го изјавуваше за 27-ми април!

loading...

AniWatch free anime: The Promised Neverland Season 2 (https://aniwatch.pro/m/zd0k) Episode 11

AnimeTV 1 anime tv: Black Clover (Dub) Episode 149