Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем

(АУДИО) ГРОМОГЛАСЕН ЗАГЛУШУВАЧКИ МОЛК ОД БЕЛАТА ПАЛАТА: МИЈАЛКОВ ИМ ДАЛ ПАРИ ЗА ЛОКАЛНИТЕ, ЗАТОА ВМРО ДПМНЕ ДЕНЕСКА ЦЕЛ ДЕН МОЛЧИ ЗА ПУШТАЊЕТО ОД ПРИТВОР?!?!

Политичките познавачи велат дека Сашо Мијалков им наредил на пучистите во ВМРО ДПМНЕ познати како МЕРИОТ КОАЛИЦИЈА да му дадат поддршка на Мицковски на последниот конгрес, затоа немаше ниту еден глас против.

Исто така, Мијалков дал пари за последните локални избори каде ВМРО ДПМНЕ извади многу повеќе пари од СДСМ и купи дел од гласовите кои ги доби па победија дури и во Кочани што беше незамисливо?!?! Додуше само за 15 гласови разлика но сепак победи…

За возврат ВМРО ДПМНЕ ветило дека ќе помогне во судските процеси, нема да галами, ќе влече конци низ верните сваровски судии, ќе помага со замолчување на вмровските медиуми да не дигаат галама во евентуално пуштање на слобода итн итн…

и тоа се гледа денеска, ГРОМОГЛАСЕН молк и во белата палата и на вмровските портали за пуштањето на Сашо Мијалков од притвор…

ВМРО ДПМНЕ си остана и понатаму партија ЗАРОБЕНА ОД МАФИЈАТА!!!

Дури и на една од снимките кои ги објави Зоран Кичеец, се слуша како Мицковски се обидува да му се додвори на Мијалков и да ги затоплат односите:

loading...

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime stream The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

Death Note

AnimeDao Dragon Ball Super Episode 126

AnimeDao Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc