(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

МИЛЕНКО, ДРУГАРЧЕТО НА ГАЗДАТА НА СИСТИНА ОД КОГО ДОБИВА ПОМОШ, ШИРИ ПАНИКА ПРОТИВ ВАКЦИНИТЕ ЗА КОРОНА: ВАКЦИНАТА Е ОД КРВ ОД АБОРТИРАНИ БЕБИЊА

– Вакцините против Корона се од крв на абортирани бебиња!

Вака на својот фб профил со видео Миленко ги лаже своите над 60 иљади фанови.

Интересно е што оваа будала е близок пријател и е помаган со подароци а веројатно и со пари од бизнисменот Орце Камчев.

Колку е само тоа неверојатно, газдата на Систина во која се лечат многу Албанци од земјава и од Косово помага човек кој редовно ги нарекува диво племе.

Плус човекот шири паника и против Короната и против вакцините а Систина се наполни со пари од продавање тестови за корона и од лечење луѓе заболени од Корона.

Излегува дека на Камчев му одговара Миленко да ги лаже луѓето дека Корона не постои и да не се вакцинираат, за да заболат и после или се тестираат во Систина или се лечат во Систина?!?!

Така излегува оваа луда врска меѓу најбогатиот Македонец и најголемата медиска будала во земјава.

loading...

KissAnime: Operation Han-Gyaku-Sei Million Arthur 2nd Season (Dub) anime episode 13 online free at https://kissanime.mx kissanime plus

Website https://aniwatch.pro: Watch Kimi ni Todoke: From Me to You aniwatch Episode 25 aniwatch

Website https://animebee.to: Watch Rage of Bahamut: Genesis animebee Episode 12 animebee

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

Linktr: https://linktr.ee/gogoanimebe

Teachertube: https://www.teachertube.com/user/channel/gogoanimelol