ЗЛАТКО МАРИН: Привршува хортикултурното уредување на урбаниот парк „9 Мај“, кој почна да се гради по повод на Денот на Европа.
ЗЛАТКО МАРИН: Привршува хортикултурното уредување на урбаниот парк „9 Мај“, кој почна да се гради по повод на Денот на Европа.
(ВИДЕО) Големиот коментатор Атанас Костовски - Таско му се поклони на Гранде Пандев: Ти си тој што остануваш вечно во нашата меморија
(ВИДЕО) Големиот коментатор Атанас Костовски - Таско му се поклони на Гранде Пандев: Ти си тој што остануваш вечно во нашата меморија
(ВИДЕО) КОМЕНТАТОРОТ НА МТВ ГИ ЗАСЕНИ ФУДБАЛЕРИТЕ СО СВОИТЕ ГАФОВИ: ПРАВОСЛАВНИ И ХРИСТИЈАНИ СИТЕ ЗДРУЖЕНИ?!?!
(ВИДЕО) КОМЕНТАТОРОТ НА МТВ ГИ ЗАСЕНИ ФУДБАЛЕРИТЕ СО СВОИТЕ ГАФОВИ: ПРАВОСЛАВНИ И ХРИСТИЈАНИ СИТЕ ЗДРУЖЕНИ?!?!
(ВИДЕО) НУКЛЕАРНА БОМБА НА ШЕФОТ НА ТИРЗ, ДЕСПОТОВСКИ: За 20 години во ТИРЗ се инвестирани 1 милијарда евра, ние ќе го дуплираме тоа до крајот на мандатот на оваа влада!
(ВИДЕО) НУКЛЕАРНА БОМБА НА ШЕФОТ НА ТИРЗ, ДЕСПОТОВСКИ: За 20 години во ТИРЗ се инвестирани 1 милијарда евра, ние ќе го дуплираме тоа до крајот на мандатот на оваа влада!
БРАВО - НОВИ 100 МИЛИОНА ЕВРА ИНЈЕКЦИЈА ЗА МАКЕДОНСКАТА ЕКОНОМИЈА ПОСЛЕ ТЕШКА КРИЗА - МФ, ЕИБ и Развојна банка потпишаа договор за нови 100 милиони евтини кредити за мали и средни фирми
БРАВО - НОВИ 100 МИЛИОНА ЕВРА ИНЈЕКЦИЈА ЗА МАКЕДОНСКАТА ЕКОНОМИЈА ПОСЛЕ ТЕШКА КРИЗА - МФ, ЕИБ и Развојна банка потпишаа договор за нови 100 милиони евтини кредити за мали и средни фирми
КАКОВ ПАЦИЕНТ - ВЕЛЕШАНЕЦ КОЈ 20 ГОДИНИ ЖИВЕЕ ВО КАНАДА КАДЕ ЗЕМА 5000 ДОЛАРИ ПЛАТА МЕСЕЧНО, ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ ЌЕ ПРАВЕЛ БАРИКАДИ ВО ЗЕМЈАВА ЗА ДА ЈА СПАСИ ОД ЕУ И НАТО?!?!
КАКОВ ПАЦИЕНТ - ВЕЛЕШАНЕЦ КОЈ 20 ГОДИНИ ЖИВЕЕ ВО КАНАДА КАДЕ ЗЕМА 5000 ДОЛАРИ ПЛАТА МЕСЕЧНО, ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ ЌЕ ПРАВЕЛ БАРИКАДИ ВО ЗЕМЈАВА ЗА ДА ЈА СПАСИ ОД ЕУ И НАТО?!?!
(ВИДЕО) БРАВО - Почна да се гради булеварот од Пинтија до Драчево, ќе се гради брзо, ќе се градат пешачки и велосипедстки патеки, ќе се става фекална и атмосферска канализација
(ВИДЕО) БРАВО - Почна да се гради булеварот од Пинтија до Драчево, ќе се гради брзо, ќе се градат пешачки и велосипедстки патеки, ќе се става фекална и атмосферска канализација
БРАВО ВЕНКО - АПЛИЦИРАНИ 500 000 ВАКЦИНИ НА 300 000 НАРОД ОД КОИ 200 000 СЕ СО ДВЕ ВАКЦИНИ!
БРАВО ВЕНКО - АПЛИЦИРАНИ 500 000 ВАКЦИНИ НА 300 000 НАРОД ОД КОИ 200 000 СЕ СО ДВЕ ВАКЦИНИ!

МИЛЕНКО СЕ СКАРА СО ДАРКО ЈАНЕВСКИ, ПРИТОА ОТКРИ ТАЈНА ЗА ОРЦЕ КАМЧЕВ

Во колумна на ДУДИНКА, Миленко го прави партал својот доскорешен близок другар, инаку опасно режимско новинарско куртонче од времето на режимот на Груевски, Дарко Јаневски, екс уредник на Дневник а потоа и автор на емисии на Алфа.

Миленко а изгледа и Камчев се изнервирале за колумна на блиска новинарка на Јаневски во која е нападнат Орце Камчев како криминалец и причина за поразот на ВМРО ДПМНЕ на изборите.

Притоа Миленко открива пикантерии дека Јаневски земал плата од 2000е додека бил уредник во Дневник кога весникот беше под капата на Орка Холдинг каде газда е токму Камчев.

Исто така Миленко го потсетува екс другарот Дарко дека се лечел за без пари во Систина и тоа во скап апартман и поради тоа требало да му биде благодарен на Камчев.

Тоа открива една многу интересна тајна на Камчев, тој преку својата болница решава кому ќе му спаси живот за без пари и потоа од тој човек очекува лојалност, било да е новинар, политичар, судија, обвинител, итн итн… Овде особено се ранливи новинарите кои генерално се голтари и голи стапови па лесно е да ги купиш ако им спасиш живот со операција која кошта неколку десетини илјади евра кои се научна фантастика од сума која со новинарска плата во земјава не може да се заработи за 10 животи а камоли пак за еден…

loading...

AnimeTV stream anime to tv: Watch The Quintessential Quintuplets 2 Episode 6

GoGoAnime gogoanime softonic: Watch My Hero Academia Episode 1