Маричиќ: Новата енергија која беше видлива преку посетата на Петков треба да се прошири со конкретни чекори
Маричиќ: Новата енергија која беше видлива преку посетата на Петков треба да се прошири со конкретни чекори
Бочварски – Сабев: Ги разгледуваме можностите за авиолинија Скопје - Софија и либерализација на товарниот транспорт за трети земји
Бочварски – Сабев: Ги разгледуваме можностите за авиолинија Скопје - Софија и либерализација на товарниот транспорт за трети земји
ПРЕКУ ОВА БУГАРИЈА ИМА ДОНИРАНО СТОТИЦИ МИЛИОНИ ЕВРА НА МАКЕДОНСКИОТ НАРОД ИЗМИНАТИВЕ 30 ГОДИНИ - Бугарија ќе субвенционира двојно повеќе студенти од Македонија
ПРЕКУ ОВА БУГАРИЈА ИМА ДОНИРАНО СТОТИЦИ МИЛИОНИ ЕВРА НА МАКЕДОНСКИОТ НАРОД ИЗМИНАТИВЕ 30 ГОДИНИ - Бугарија ќе субвенционира двојно повеќе студенти од Македонија
ДОМ од Ѓорче Петров бара Владата да помогне да се среди просторот околу поранешната фабрика Купрум
ДОМ од Ѓорче Петров бара Владата да помогне да се среди просторот околу поранешната фабрика Купрум
ОВИЕ ЌЕ ЛЕТААТ И НАД НАШАТА ЗЕМЈА: Шест француски воени авиони Рафал пристигнаа во Грција, дел од зделката вредна 2,5 милијарди евра за кои Франција треба да и даде на Грција 6 нови и 12 користени воени авиони плус муниција и одржување
ОВИЕ ЌЕ ЛЕТААТ И НАД НАШАТА ЗЕМЈА: Шест француски воени авиони Рафал пристигнаа во Грција, дел од зделката вредна 2,5 милијарди евра за кои Франција треба да и даде на Грција 6 нови и 12 користени воени авиони плус муниција и одржување
(ВИДЕО) ВО СРБИЈА СНИМЕНА СЕРИЈА ЗА СЈО И ОРЦЕ КАМЧЕВ - СЕ ВИКА ТАЈКУН, ВО ГЛАВНАТА УЛОГА АКТЕРСКАТА ЛЕГЕНДА ДРАГАН БЈЕЛОГРЛИЌ
(ВИДЕО) ВО СРБИЈА СНИМЕНА СЕРИЈА ЗА СЈО И ОРЦЕ КАМЧЕВ - СЕ ВИКА ТАЈКУН, ВО ГЛАВНАТА УЛОГА АКТЕРСКАТА ЛЕГЕНДА ДРАГАН БЈЕЛОГРЛИЌ
МИЦКОВСКИ БЕЗ ГРАМ ОСЕТ, ГО ЗЛОУПОТРЕБИ ПРАЗНИКОТ ВОДИЦИ ДА ЈА ЗАМАРА ЈАВНОСТА ЗА ПОЛИТИКА И НЕГОВАТА ОПСЕДНАТОСТ ЗА ВЛАСТ И МОЌ!
МИЦКОВСКИ БЕЗ ГРАМ ОСЕТ, ГО ЗЛОУПОТРЕБИ ПРАЗНИКОТ ВОДИЦИ ДА ЈА ЗАМАРА ЈАВНОСТА ЗА ПОЛИТИКА И НЕГОВАТА ОПСЕДНАТОСТ ЗА ВЛАСТ И МОЌ!
Спасовски апелира: Граѓаните уште сега да ги сменат своите патни исправи, ако треба, за да се избегнат летните гужви
Спасовски апелира: Граѓаните уште сега да ги сменат своите патни исправи, ако треба, за да се избегнат летните гужви

МИЛЕНКО СЕ СКАРА СО ДАРКО ЈАНЕВСКИ, ПРИТОА ОТКРИ ТАЈНА ЗА ОРЦЕ КАМЧЕВ

Во колумна на ДУДИНКА, Миленко го прави партал својот доскорешен близок другар, инаку опасно режимско новинарско куртонче од времето на режимот на Груевски, Дарко Јаневски, екс уредник на Дневник а потоа и автор на емисии на Алфа.

Миленко а изгледа и Камчев се изнервирале за колумна на блиска новинарка на Јаневски во која е нападнат Орце Камчев како криминалец и причина за поразот на ВМРО ДПМНЕ на изборите.

Притоа Миленко открива пикантерии дека Јаневски земал плата од 2000е додека бил уредник во Дневник кога весникот беше под капата на Орка Холдинг каде газда е токму Камчев.

Исто така Миленко го потсетува екс другарот Дарко дека се лечел за без пари во Систина и тоа во скап апартман и поради тоа требало да му биде благодарен на Камчев.

Тоа открива една многу интересна тајна на Камчев, тој преку својата болница решава кому ќе му спаси живот за без пари и потоа од тој човек очекува лојалност, било да е новинар, политичар, судија, обвинител, итн итн… Овде особено се ранливи новинарите кои генерално се голтари и голи стапови па лесно е да ги купиш ако им спасиш живот со операција која кошта неколку десетини илјади евра кои се научна фантастика од сума која со новинарска плата во земјава не може да се заработи за 10 животи а камоли пак за еден…

loading...

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

That Time I Got Reincarnated as a Slime

GoGoAnime The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 4

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

GoGoAnime Tokyo Revengers (Dub) Episode 20

sites to watch anime My Hero Academia Season 2 (Dub)