Заев со огромна предност пред Мицкоски според анкетата на реномираниот Брима за “Слободен Печат”
Заев со огромна предност пред Мицкоски според анкетата на реномираниот Брима за “Слободен Печат”
ВМРО ДПМНЕ ПРЕД УШТЕ ЕДЕН ГОЛЕМ ПОРАЗ - Анкета на “Брима” за “Слободен Печат”: СДСМ во предност пред ВМРО ДПМНЕ!
ВМРО ДПМНЕ ПРЕД УШТЕ ЕДЕН ГОЛЕМ ПОРАЗ - Анкета на “Брима” за “Слободен Печат”: СДСМ во предност пред ВМРО ДПМНЕ!
ТРТ МИЛОЈКО, ГЛАСЕН НА УСТА, СЛАБ НА ДЕЛО - АПАСИЕВ: НЕ БИЛО ЛЕСНО ДА СЕ БИДЕ ПРАТЕНИК, СО КРМОВ СМЕ ПО 10 ЧАСА ВО СОБРАНИЕ И НА КРАЈ НИШТО НЕМАМЕ СРАБОТЕНО
ТРТ МИЛОЈКО, ГЛАСЕН НА УСТА, СЛАБ НА ДЕЛО - АПАСИЕВ: НЕ БИЛО ЛЕСНО ДА СЕ БИДЕ ПРАТЕНИК, СО КРМОВ СМЕ ПО 10 ЧАСА ВО СОБРАНИЕ И НА КРАЈ НИШТО НЕМАМЕ СРАБОТЕНО
Заев со честитка за постигнатата бројка од милион попишани граѓани
Заев со честитка за постигнатата бројка од милион попишани граѓани
МАЛО ГНАСНО ХИТЛЕРЧЕ НЕБАЊАТО- АПАСИЕВ: ГРУЈО ЗГРЕШИ, ТРЕБАШЕ ДА ГО УАПСИ ЗАЕВ И ЦЕЛА ШАРЕНА РЕВОЛУЦИЈА ДА ЈА ЗАБРАНИ И ПИКНЕ ВО ЗАТВОР!
МАЛО ГНАСНО ХИТЛЕРЧЕ НЕБАЊАТО- АПАСИЕВ: ГРУЈО ЗГРЕШИ, ТРЕБАШЕ ДА ГО УАПСИ ЗАЕВ И ЦЕЛА ШАРЕНА РЕВОЛУЦИЈА ДА ЈА ЗАБРАНИ И ПИКНЕ ВО ЗАТВОР!
ЗОКИ И ОЛИВЕР ВО АРАЧИНОВО: КОГА НЕКОИ ПЛАШЕА СО ФЕДЕРАЛИЗАЦИЈА, НИЕ ВО АРАЧИНОВО ВЕТИВМЕ КАНАЛИЗАЦИЈА И РЕДИЦА ДРУГИ ПРОЕКТИ КОИ ГИ ОСТВАРИВМЕ!
ЗОКИ И ОЛИВЕР ВО АРАЧИНОВО: КОГА НЕКОИ ПЛАШЕА СО ФЕДЕРАЛИЗАЦИЈА, НИЕ ВО АРАЧИНОВО ВЕТИВМЕ КАНАЛИЗАЦИЈА И РЕДИЦА ДРУГИ ПРОЕКТИ КОИ ГИ ОСТВАРИВМЕ!
ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ СО СОПРУГАТА ЗОРИЦА ВИКЕНДОВ НА СВАДБА ВО КАВАДАРЦИ
ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ СО СОПРУГАТА ЗОРИЦА ВИКЕНДОВ НА СВАДБА ВО КАВАДАРЦИ
КАКО ШТО ДОЛИКУВА НА ЕДЕН ДЕМОКРАТ, ЗАЕВ ПРИФАТИ ТВ ДУЕЛ СО МИЦКОВСКИ, ЌЕ СЕ СООЧАТ УТРЕ ВО 18.30 ЧАСОТ НА КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА
КАКО ШТО ДОЛИКУВА НА ЕДЕН ДЕМОКРАТ, ЗАЕВ ПРИФАТИ ТВ ДУЕЛ СО МИЦКОВСКИ, ЌЕ СЕ СООЧАТ УТРЕ ВО 18.30 ЧАСОТ НА КАНАЛ 5 ТЕЛЕВИЗИЈА

МИЛЕНКО СЕ ЖАЛИ И СЕ ФАЛИ: СИТЕ МЕДИСКИ ФАЦИ ГО БРАНЕА ГРУЕВСКИ ОД ИНТЕРЕС, САМО ЈАС ОД ПУСТИ ИДЕАЛИ!

Миленко Неделковски напиша на фб:

А фино си збореше Бобан дека луѓето (Бурек, Цветин, Асма, Златев, Србов…) доаѓаат на кафе со Мене и Мирка само од интерес…
Ама па, забавно е нивното однесување. И тогаш и сега.

Инаку многу е интересно како Миленко банкротиран и во затвор за финансиска измама, во 2006-та излегува од затвор, купува ранч во Градско со 200 кози, купува нова кола Цитроен Ц5 вредна над 20 илјади евра, и почнува емисија на Канал 5 со продукцуја, луѓе, камери, сценографија која чини 50 000 евра месечно и така 10 години додека режимот дрмаше во земјава тој беше најплатен новинар со редовни патувања низ цела Европа со цела екипа, патувања кои чинат по 10 000 евра секое, а такви имаше по 3-4 месечно… Сега кога режимот падна од власт, Миленко снима во шупа во Петровец без гости од светот на кои треба да им плати хотели и авионски карти и дневница, без студио и кранови, без патувања низ светот и интервјуа со евро пратеници кои го помагаа режимот на Грујо…

Ама сепак, Миленко вели не било за пари, туку за идеали, ај да му веруваме, хехехе

loading...

AnimeDao: Battle Spirits: Saga Brave anime episode 3 online free at https://animedao.nl haikyuu season 2 animedao

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime

WCOStream: Date A Live: Date to Date anime episode Full online free at https://wcostream.cc paw patrol wcostream

AnimeTV: Omocha Bako Series Dai 3 Wa: Ehon 1936-nen anime episode Full online free at https://animetv.cc anime tv kissanime

Triberr: https://triberr.com/gogoanimebe

Diggerslist: https://www.diggerslist.com/animefreakws/about