МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
МОСКВА ВОЗВРАТИ НА САНКЦИИТЕ Путин го потпиша ембаргото за увоз на храна од САД и ЕУ
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Технолошкиот факултет се вклучува во истрагата за опожарената болница во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Како може цел објект да изгори за неколку минути? – се подготвуваат два извештаи за трагедијата во Тетово
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Радев на средбата со Вархеји истакнал дека декларациите и ветувањата во дијалогот со Република Северна Македонија повеќе не функционираат и Бугарија очекува јасни правно обврзувачки одлуки што ќе доведат до одржливи и неповратни резултати
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Бугарски Блиц: САД ја малтретира Бугарија поради Македонија!
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Османи: Двајца дипломати не го поминаа ветингот, работниот однос ќе им биде прекинат
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
Заев: Соработката на Владата со Црвениот крст ја креваме на следно ниво, преку Стоковите резерви се обезбедува хуманитарна помош која во секое време ќе биде достапна за граѓаните
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина
(ВИДЕО) ЗАЕВ: Граѓаните ќе изберат каква иднина сакаат за својата општина и својата татковина

МИЛЕВСКИ: Вложувањето во иднината на децата со попреченост во развојот, е најблагородна инвестиција во општеството

⭕ Во Општина Штип заедно со градоначалникот, Јане Миланов ги посетивме сензорните соби – проект финансиран од страна на Швајцарската развојна агенција 🇨🇭 и Министерството за локална самoуправа 🇲🇰, а имплементиран од страна на Центарот за развој на Источниот плански регион со вкупен буџет од 2.137.909 денари.
⭕ Проектот ,,Здрави деца-сигурна иднина” има за цел подобра интеграција на децата со потешкотии во развојот од регионот, во образовниот систем и во општеството.

loading...

Watch anime online for free at AnimeKisa watch animes

Bubblegum Crisis Episode 8

Website https://gogoanime.be: Watch Air in Summer (Dub) gogoanime Episode 2 go go anime

Star☆Twinkle Precure: Hoshi no Uta ni Omoi wo Komete (Dub) Episode Full-FanDub

Aytoloja: http://www.aytoloja.org/jforum/user/editDone/162644.page

Anchor: https://anchor.fm/animefreakws