БРАВО - Kовачевски на чело на македонската а Петков на чело на бугарската делегација во Рим и Ватикан на одбележувањето на 24 Мај – Денот на сесловенските просветители Свети Кирил и Методиј
БРАВО - Kовачевски на чело на македонската а Петков на чело на бугарската делегација во Рим и Ватикан на одбележувањето на 24 Мај – Денот на сесловенските просветители Свети Кирил и Методиј
Средба на претседателот Пендаровски со претставници на влашката заедница во пресрет на 23 Мај – Националниот ден на Власите
Средба на претседателот Пендаровски со претставници на влашката заедница во пресрет на 23 Мај – Националниот ден на Власите
Герасимовски: Проектот „Нега на стари лица во домашни улови“ е најзначајниот проект за пензионерите
Герасимовски: Проектот „Нега на стари лица во домашни улови“ е најзначајниот проект за пензионерите
Битиќи на тркалезна маса со дански индустрии: Северна Македонија е доверлив партнер на инвеститорите
Битиќи на тркалезна маса со дански индустрии: Северна Македонија е доверлив партнер на инвеститорите
(ВИДЕО) СУДИЈАТА ОГНЕН СТАВРЕВ ПРИ ОБЈАВУВАЊЕТО НА ПРЕСУДАТА И КАЗНИТЕ ЗА ТНТ: ОБВИНЕТИТЕ И НИВНИТЕ АДВОКАТИ ГО ЗЛОУПОТРЕБИЈА ПРАВОТО СО ЦЕЛ ДА ГО ЗАСТАРАТ ДЕЛОТО НО УСПЕАВМЕ ДА ГИ СПРЕЧИМЕ ВО ТАА НАМЕРА
(ВИДЕО) СУДИЈАТА ОГНЕН СТАВРЕВ ПРИ ОБЈАВУВАЊЕТО НА ПРЕСУДАТА И КАЗНИТЕ ЗА ТНТ: ОБВИНЕТИТЕ И НИВНИТЕ АДВОКАТИ ГО ЗЛОУПОТРЕБИЈА ПРАВОТО СО ЦЕЛ ДА ГО ЗАСТАРАТ ДЕЛОТО НО УСПЕАВМЕ ДА ГИ СПРЕЧИМЕ ВО ТАА НАМЕРА
Сефер Цановски- Денес 11 години подоцна победи правдата
Сефер Цановски- Денес 11 години подоцна победи правдата
СДСМ: Пресудата за рушењето на „Космос“ е потврда дека ВМРО-ДПМНЕ е криминална партија со тапија
СДСМ: Пресудата за рушењето на „Космос“ е потврда дека ВМРО-ДПМНЕ е криминална партија со тапија
(ВИДЕО) ПРАВДА ПО 11 ГОДИНИ ОД РУШЕЊЕТО НА КОСМОС ОД СТРАНА НА РЕЖИМОТ: Девет години затвор за Груевски, 3 за Јанакиески, 4 за Трајковски, Цановски треба да биде обештетен со 20 милиони евра како надомест на штета!
(ВИДЕО) ПРАВДА ПО 11 ГОДИНИ ОД РУШЕЊЕТО НА КОСМОС ОД СТРАНА НА РЕЖИМОТ: Девет години затвор за Груевски, 3 за Јанакиески, 4 за Трајковски, Цановски треба да биде обештетен со 20 милиони евра како надомест на штета!

МИТКО ЈАНЧЕВ НЕ Е БУДАЛА КАКО МАКСО ДА ПРАВИ ШТЕТА НА СВОЈАТА ПАРТИЈА: ОБЈАСНИ ЗОШТО ГЛАСАЛ ЗА МИЦКОВСКИ

Почитувани,

Чест и задоволство е да се биде дел од најголемата политичка партија во нашата земја. ВМРО-ДПМНЕ на чело со претседателот Христијан Мицкоски, на последните локални избори покажа дека е партија за народот, партија која се стреми кон напредок на Македонија, партија која ги носи напред општините, партија која неуморно ќе се бори за подобра иднина и просперитет.

Како делегат на овој Конгрес на ВМРО-ДПМНЕ , ја дадов мојата поддршка за актуелниот и иден претседател Христијан Мицкоски, неговиот досегашен успех треба да продолжи со уште поголем интензитет. Секогаш сум на страната на вредните, работливите и амбициозните луѓе, со мојата поддршка која господинот Мицкоски ја имаше и до сега, се надевам дека заеднички ќе придонесиме кон зајакнување и обединување на нашата партија. ВМРО-ДПМНЕ уште еднаш покажа дека има силно членство со силен претседател и големи амбиции за превземање на власта и напредок на Македонија.

Со почит,
Градоначалник
м-р Митко Јанчев

loading...

english dubbed anime. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

My Hero Academia (Dub) Episode 7

anime flix Dragon Ball Super (Dub)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

animeflix ANIMEFLIX That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

Black Clover (Dub) Episode 166

tải go88