(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
(ВИДЕО) ЕУФОРИЈА ВО КАВАДАРЦИ: ФК ТИКВЕШ ВЛЕГУВА ВО ПРВАТА ЛИГА
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Арсовска – Алтај: Потпишан значаен договор за соработка меѓу Скопје и турскиот град Конја
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
Средба во Давос на претседателот Стево Пендаровски со нобеловецот по економија Џозеф Штиглиц
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
(ВИДЕО) Претседателот Пендаровски на панел сесијата „Одржувањето на безбедноста во Европа“ на Светскиот економски форум во Давос
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
Сите што гласавме за Преспанскиот договор имаме удел во ова што се случува со МПЦ, велат осумте пратеници од опозицијата што гласаа за уставните измени
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
ПЕНДАРОВСКИ ВО ДАВОС ОСТВАРИ КРАТКИ СРЕДБИ СО ШПАНСКИОТ ПРЕМИЕР САНЧЕЗ И СО ПРЕМИЕРОТ НА КОСОВО КУРТИ
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
НОВО МАСОВНО ПУКАЊЕ ВО САД, 18 ГОДИШНИК УБИ 14 УЧЕНИЦИ И ПРОФЕСОР ВО СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ВО ТЕКСАС, ПОЛИЦИЈАТА СМРТНО ГО ЗАСТРЕЛА
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата
ССМ најави масовни протести од утре: Не добиле средба со Владата

МЛАДОТО КУРТОНЧЕ ШТО ВРЕСКАШЕ СО МЕСЕЦИ ВО ВЕСТИТЕ НА АЛФА СМЕНИ РАБОТНО МЕСТО АМА ОСТАНА КАЈ ИСТ ГАЗДА И ПОНАТАМУ ЌЕ ОДРАБОТУВА ЗА ВМРО И МАФИЈАТА

Иако од Алфа се префрли во тимот на Данела и таму ќе служи и одработува, младото куртонче од Алфа, Матеја остана кај ист газда. И понатаму ќе одработува за ВМРИ и за мафијата!

Просто е неверојатно како ВМРОВЦИТЕ ги наоѓаат овие бројлери спремни да се продадат на мафијата и да им служат 24/7 со таква страст и сласт без грам осет за срам и грижа на совест.

Во времето на Грујо такви имаше едно 100 комада, сега пола се разбегаа по институции и фирми, останаа уште дузина по порталчиња и во куртон Алфа уште да копаат длабоко на дното во најгнасните измети на мафијата и на режиот кој се спрема пак да се врати на власт.

Ама да не се секира малиот Матеја и он како Ранду еден ден ќе биде награден со државната награда Мито Хаџивасилев Јасмин за вррвно достигнување во новинарството, само треба да биде упорен и трпелив и кур да не му чуе, а мислиме дека он тоа го може.

loading...

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

ani watch app AniWatch BANANA FISH

ani watch me JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full

AniWatch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

anime streaming AniWatch Tokyo Revengers (Dub)