(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕ ИСПОТЕПАА НА СТРИМ НА ТЕМА ПРАВА ЗА ЛГБТ ЗАЕДНИЦА
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ СЕ ИСПОТЕПАА НА СТРИМ НА ТЕМА ПРАВА ЗА ЛГБТ ЗАЕДНИЦА
(ВИДЕО) ДАРКО ПАНЧЕВ СИ ДОБИ СВОЈА ЕМИСИЈА НА ИНТЕРНЕТ
(ВИДЕО) ДАРКО ПАНЧЕВ СИ ДОБИ СВОЈА ЕМИСИЈА НА ИНТЕРНЕТ
Пандев: Срцето ми е полно, ова е мојот максимум и не можам повеќе!
Пандев: Срцето ми е полно, ова е мојот максимум и не можам повеќе!
И Македонија забрани прелети на авиони од Белорусија, изненадувачки тоа го направи и Србија
И Македонија забрани прелети на авиони од Белорусија, изненадувачки тоа го направи и Србија
ТЕУТА АРИФИ: 200 возразни лица во Тетово ќе завршат средно образование
ТЕУТА АРИФИ: 200 возразни лица во Тетово ќе завршат средно образование
(ВИДЕО) Дваесет најдобри гитаристи на сите времиња
(ВИДЕО) Дваесет најдобри гитаристи на сите времиња
(ВИДЕО) ИГОР ЏАМБАЗОВ ПРВ СТАНАР ВО РЕЗИДЕНЦИЈАЛНИОТ ЦЕНТАР КОСМОС!
(ВИДЕО) ИГОР ЏАМБАЗОВ ПРВ СТАНАР ВО РЕЗИДЕНЦИЈАЛНИОТ ЦЕНТАР КОСМОС!
Нови 1.500 метри водоводна мрежа во општина Ѓорче Петров!
Нови 1.500 метри водоводна мрежа во општина Ѓорче Петров!

МУАБЕТ НА МАКЕДОНСКИ ПОЛИТИЧАР СО МАКЕДОНСКО МРЧАЛО

МРЧАЛО – Што правите за ова и ова?
ПОЛИТИЧАР – Па ете делуваме ад хок за да санираме штета трчаме натаму наваму лоши се законите но се прилагодуваме…
МРЧАЛО – Абе треба стратегија визија еј а не од денеска за утре немате бе план ве мрзи да направите стратегија…

МРЧАЛО – А што правите за ова и ова?
ПОЛИТИЧАР – Па се работи на долгорочно решение мењаме закони, дупови, правиме физибилити студија, аплициравме за кредити, правиме заеднички проект со неколку министерства ќе треба да се мења устав…
МРЧАЛО – Абе дааај не гњавите треба одма да се делуе народот чека вие додека ова да го средите ќе ви помине мандатот алоо…

loading...

AniWatch aniwatch me: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (Dub) (https://aniwatch.pro/m/RO3B) Episode Preview

AnimeTV anime on tv: One Piece (Dub) Episode 693