Обвинителката Фетаи лесно повредена во сообраќајка
Обвинителката Фетаи лесно повредена во сообраќајка
ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ: БУГАРИЈА НИ НАНЕСЕ ТЕШКА РАНА КОЈА ТЕШКО ДЕКА НЕКОГАШ ЌЕ ЗАРАСНЕ!
ФРЧКО НАЦИОНАЛЕ: БУГАРИЈА НИ НАНЕСЕ ТЕШКА РАНА КОЈА ТЕШКО ДЕКА НЕКОГАШ ЌЕ ЗАРАСНЕ!
Милевски: Децата пред се, училиштето во Косоврасти реновирано според најнови стандарди
Милевски: Децата пред се, училиштето во Косоврасти реновирано според најнови стандарди
СО БУГАРИЈА ГОВОРИМЕ ДВА СЛИЧНИ, НО РАЗЛИЧНИ И МЕЃУНАРОДНО ПРИЗНАТИ ЈАЗИЦИ, Ѝ ОДГОВОРИ ЗАЕВ НА МИЗРАХИ
СО БУГАРИЈА ГОВОРИМЕ ДВА СЛИЧНИ, НО РАЗЛИЧНИ И МЕЃУНАРОДНО ПРИЗНАТИ ЈАЗИЦИ, Ѝ ОДГОВОРИ ЗАЕВ НА МИЗРАХИ
(ВИДЕО) Министерот Спасовски оддаде почит на четворицата македонски бранители во чија чест беше откриено спомен обележје во Берово
(ВИДЕО) Министерот Спасовски оддаде почит на четворицата македонски бранители во чија чест беше откриено спомен обележје во Берово
(ВИДЕО) ДЕТАЛНА АНАЛИЗА НА ТЕМА ДАЛИ СЕ ТЕТОВЧАНИ ЦИЦИИ?
(ВИДЕО) ДЕТАЛНА АНАЛИЗА НА ТЕМА ДАЛИ СЕ ТЕТОВЧАНИ ЦИЦИИ?
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - Заев на Економски Форум во Скопје: „Во првите пет месеци потпишавме 15 договори за инвестирање“
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ - Заев на Економски Форум во Скопје: „Во првите пет месеци потпишавме 15 договори за инвестирање“
БРАВО - Министерот за правда Маричиќ доби поддршка и охрабрување од евроамбасадорот Гир кој оцени дека досегашната работа на Министерството за правда е во вистинска насока и дека динамиката на реформи е добра
БРАВО - Министерот за правда Маричиќ доби поддршка и охрабрување од евроамбасадорот Гир кој оцени дека досегашната работа на Министерството за правда е во вистинска насока и дека динамиката на реформи е добра

На денешен ден на 15 мај 2017 година , Канал 5 започна со емитувањето на најгледаната и највлијателна политичка ТВ емисија „Само Вистина“

Емитувавме над 800 емисии , кои се препознатливи по својот независен и непартиски пристап, отворени за сите политички и социјално различни претставници. Ви се заблагодаруваме на сите вас за посветеноста во овој заштитен знак на Канал 5! Благодарност и до гостите кои ги споделија своите ставови со гледачите. Честит Роденден „Само Вистина„ и „Само Интервју“ !- пишува на веб сајтот на Канал 5.

Директорот на Канал 5 , Иван Мирчевски , како автор на овој проект изразува особено задоволство од колегите кои работеа со него, било уредници или водители. Мирјана Трпческа, која беше домаќин на првата емисија,како и на првата сезона, Елизабета Галевска , Александар Видиновски , Јулијана Николовска , Ана Торевска, како и главниот и одговорен уредник Гоце Михајловски, кој се приклучи со „Само Интервју“ , што се емитува секој петок.

Честитки и од Мактел.мк за успехот, не е лесно да се направи најгледана тв политичка дебата која ќе се избори со целата конкуренција во земјава која е голема.

loading...

AniWatch animes online: Watch Jujutsu Kaisen (TV) Episode 6

WCOStream wcostream spongebob: Watch Dragon Ball (Dub) Episode 128 (https://wcostream.cc/m/XnJ/ep-128)