Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

На градскиот плоштад во Струмица е отворен Новогодишен базар – Струмица 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣

🎊Предновогодишна атмосфера и празнична чувства од вечерва и во нашиот град.
На градскиот плоштад е отворен Новогодишен базар – Струмица 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣.
🏚Во осум дрвени куќички се продаваат рачно изработени новогодишни украси, уметнички дела, колачи, сендвичи, кафе и пијалоци. Одлична понуда за сите нас и гостите кои во овој период од годината го посетуваат нашиот град.

Новогодишниот базар е иницијатива на Здружението Базар Струмица, на кое му ја дадов мојата максимална поддршка, како што впрочем ја давам и ќе ја давам на сите иницијативи од граѓаните и бизнис секторот за нови и интересни содржини во нашата Струмица.

👉Новогодишниот базар кој ќе има и богата забавна програма за најмалите, ќе биде отворен до 8 јануари следната година.
Да се радуваме и да уживаме во последните денови од оваа и првите денови од Новата 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ година.
Од срце за мојата и нашата Струмица.❤️

loading...

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

watch anime online AniWatch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

aniwatcher The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

AniWatch Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 4

aniwatcher app My Hero Academia Season 2 (Dub)

AniWatch One Piece Episode 1004