(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава

НА ПАТ ПО СВЕТОТ СО ПОПУСТ ОД 40% АВИО КАРТИ СО TURKISH AIRLINES и КОУЗОН ТРАВЕЛ ПОНУДАТА ВАЖИ само 3 ДЕНА – 13-14-15 Јануари

Ако со нетрпение очекувате да ги видите вашите најблиски кои живеат во странство, да уживате во Вашиот годишен одмор на некоја далечна дестинација, да посетите некој европски град за време на продолжен ВИКЕНД или едноставно – САКАТЕ ДА ЛЕТАТЕ имаме ОДЛИЧНА ПОНУДА
Она што се нуди за овие три дена е СОН – попуст и до 40 % од вредноста на авио картата
Со оваа понуда имате можност + за ФЛЕКСИБИЛНО патување , кое вклучува бесплатни промена на датумите за патување според Вашате желба
📆 ВРЕМЕТРАЕЊЕ НА ПРОМОЦИЈАТА: 13-14-15 јануари 2021 година
📆 ПЕРИОД НА ПАТУВАЊЕ: 1 април 2021 година – 31 декември 2021 година
📌NEW YORK……………………………….. 💰
цени на повратен билет од …………. 560 €
📌CHICAGO………………………………….. 💰
цени на повратен билет од …………. 571 €
📌ZANZIBAR…………………………………. 💰
цени на повратен билет од …………. 646 €
📌 CANCUN………………………………… 💰
цени на повратен билет од …………. 796 €
📌BALI……………………………………….. 💰
цени на повратен билет од …………. 668 €
📌MALDIVES………………………………… 💰
цени на повратен билет од …………. 625 €
📌TORONTO………………………………… 💰
цени на повратен билет од …………. 630 €
📌HAVANA…………………………………… 💰
цени на повратен билет од …………. 795 €
📌AMSTERDAM…………………………… 💰
цени на повратен билет од …………. 267 €
📌BUCHAREST……………………………. 💰
цени на повратен билет од …………. 265 €
📌LISABON…………………………………. 💰
цени на повратен билет од …………. 288 €
📌MAURICIUS……………………………. 💰
цени на повратен билет од …………. 710 €
И МНОГУ ДРУГИ ДЕСТИНАЦИ
Правила и услови
*Кампањата важи за еднонасочни или повратни летови во економска и деловна класа.
*Кампањата важи за мрежите на летање на сите дестинации на TURKISH AIRLINES ,освен домашните летови и летовите кон / од континентална Кина (Пекинг, Шангај, Гуангжу,Сиан). *Во случај на промена на датум , според правилата има 0 денари пенали .
*Во случај на откажување важат правилата и условите според класата на издадениот билет.
*Цените на билетите може да се променат во зависност од дневните флуктуации на девизниот курс
Информации и резервации:
📞 072 263 121; 📞 078 454 426;
📧 [email protected]

loading...

AnimeHeaven watch anime dub: Watch How Not to Summon a Demon Lord Ω Episode 1

GoGoAnime boku no hero academia gogoanime: Watch The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 7