(ВИДЕО) ЕФТОВ: ВТОРИОТ КРУГ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ СЕ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ТОА ДАЛИ МАФИЈАТА ЌЕ СЕ ВРАТИ ПАК НА ВЛАСТ И ПРАВДАТА ЌЕ БИДЕ ЗАКОПАНА ЗА ВЕК И ВЕКОВ!
(ВИДЕО) ЕФТОВ: ВТОРИОТ КРУГ НА ОВИЕ ЛОКАЛНИ СЕ РЕФЕРЕНДУМ ЗА ТОА ДАЛИ МАФИЈАТА ЌЕ СЕ ВРАТИ ПАК НА ВЛАСТ И ПРАВДАТА ЌЕ БИДЕ ЗАКОПАНА ЗА ВЕК И ВЕКОВ!
(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
(ВИДЕО) ОВА ЛИ Е ИДНИНАТА НА ЧОВЕШТВОТО: ВО ЕДНА ЗГРАДА ВО ХОНГ КОНГ ЖИВЕАТ 50 000 ЛУЃЕ!
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”
Кондовски: Одлична атмосфера и позитивна енергија на денешната акција за чистење на ски стазата Копанки на која се приклучив на повик на граѓанската иницијатива “Поинаку”
Димитров: Постои обврска и Бугарија да не се меша во внатрешните македонски работи
Димитров: Постои обврска и Бугарија да не се меша во внатрешните македонски работи
Кондовски: Ќе ги зголемуваме капацитетите за искористување на европските фондови
Кондовски: Ќе ги зголемуваме капацитетите за искористување на европските фондови
Заев со директива: Ако јас кревам телефон, сите ќе кревате и ќе ги решавате проблемите на секој граѓанин
Заев со директива: Ако јас кревам телефон, сите ќе кревате и ќе ги решавате проблемите на секој граѓанин
Пендаровски за ТВ21: Немам добиено информација за политички притисок врз македонските историчари во комисијата
Пендаровски за ТВ21: Немам добиено информација за политички притисок врз македонските историчари во комисијата
МНР: Според првичните информации, не е најдена никаква трага за евентуална злоупотреба на дипломатска пратка
МНР: Според првичните информации, не е најдена никаква трага за евентуална злоупотреба на дипломатска пратка

НА ПАТ ПО СВЕТОТ СО ПОПУСТ ОД 40% АВИО КАРТИ СО TURKISH AIRLINES и КОУЗОН ТРАВЕЛ ПОНУДАТА ВАЖИ само 3 ДЕНА – 13-14-15 Јануари

Ако со нетрпение очекувате да ги видите вашите најблиски кои живеат во странство, да уживате во Вашиот годишен одмор на некоја далечна дестинација, да посетите некој европски град за време на продолжен ВИКЕНД или едноставно – САКАТЕ ДА ЛЕТАТЕ имаме ОДЛИЧНА ПОНУДА
Она што се нуди за овие три дена е СОН – попуст и до 40 % од вредноста на авио картата
Со оваа понуда имате можност + за ФЛЕКСИБИЛНО патување , кое вклучува бесплатни промена на датумите за патување според Вашате желба
📆 ВРЕМЕТРАЕЊЕ НА ПРОМОЦИЈАТА: 13-14-15 јануари 2021 година
📆 ПЕРИОД НА ПАТУВАЊЕ: 1 април 2021 година – 31 декември 2021 година
📌NEW YORK……………………………….. 💰
цени на повратен билет од …………. 560 €
📌CHICAGO………………………………….. 💰
цени на повратен билет од …………. 571 €
📌ZANZIBAR…………………………………. 💰
цени на повратен билет од …………. 646 €
📌 CANCUN………………………………… 💰
цени на повратен билет од …………. 796 €
📌BALI……………………………………….. 💰
цени на повратен билет од …………. 668 €
📌MALDIVES………………………………… 💰
цени на повратен билет од …………. 625 €
📌TORONTO………………………………… 💰
цени на повратен билет од …………. 630 €
📌HAVANA…………………………………… 💰
цени на повратен билет од …………. 795 €
📌AMSTERDAM…………………………… 💰
цени на повратен билет од …………. 267 €
📌BUCHAREST……………………………. 💰
цени на повратен билет од …………. 265 €
📌LISABON…………………………………. 💰
цени на повратен билет од …………. 288 €
📌MAURICIUS……………………………. 💰
цени на повратен билет од …………. 710 €
И МНОГУ ДРУГИ ДЕСТИНАЦИ
Правила и услови
*Кампањата важи за еднонасочни или повратни летови во економска и деловна класа.
*Кампањата важи за мрежите на летање на сите дестинации на TURKISH AIRLINES ,освен домашните летови и летовите кон / од континентална Кина (Пекинг, Шангај, Гуангжу,Сиан). *Во случај на промена на датум , според правилата има 0 денари пенали .
*Во случај на откажување важат правилата и условите според класата на издадениот билет.
*Цените на билетите може да се променат во зависност од дневните флуктуации на девизниот курс
Информации и резервации:
📞 072 263 121; 📞 078 454 426;
📧 [email protected]

loading...

AnimeTV: Gleipnir anime episode 13 online free at https://animetv.cc anime tv saitama

Website https://kissanime.mx: Watch Kakyuusei (TV) kissanime Episode 14 cautious hero kissanime

https://twistmoe.net anime twist

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

Ello: https://ello.co/gogoanimelol

Animefreak1 doodlekit: https://animefreak1.doodlekit.com/