Промоција на новата наградна игра за 2021 година на Макпетрол - Верна програмата за лојалност, „ВЕРНА - една и единствена“
Промоција на новата наградна игра за 2021 година на Макпетрол - Верна програмата за лојалност, „ВЕРНА - една и единствена“
Љупчо ги прозива маслиново масло патриотите
Љупчо ги прозива маслиново масло патриотите
НА МАНУ МУ ТРЕБА ИТЕН РЕМОНТ, СМРДЕАТА ОД НЕБАЊАТИТЕ ТАМУ НЕ СЕ ТРПИ!
НА МАНУ МУ ТРЕБА ИТЕН РЕМОНТ, СМРДЕАТА ОД НЕБАЊАТИТЕ ТАМУ НЕ СЕ ТРПИ!
ПРОБАА СО ГЛОБАЛ, ПРОБАА СО ПУЧ, ПРОБАА СО ПОТКУП, ПРОБАА ДА ГО УБИЈАТ ВО СОБРАНИЕ НА 27-МИ, ПРОБАА СО РЕКЕТ, СЕГА СО МИЈАЛКОВ, НО ЗАЕВ Е НЕУНИШТИВ!!!
ПРОБАА СО ГЛОБАЛ, ПРОБАА СО ПУЧ, ПРОБАА СО ПОТКУП, ПРОБАА ДА ГО УБИЈАТ ВО СОБРАНИЕ НА 27-МИ, ПРОБАА СО РЕКЕТ, СЕГА СО МИЈАЛКОВ, НО ЗАЕВ Е НЕУНИШТИВ!!!
АЈДЕ НЕКА Е СО СРЕЌА: Денеска почнува попишувањето на иселениците, дипломатите, затворениците и бездомниците
АЈДЕ НЕКА Е СО СРЕЌА: Денеска почнува попишувањето на иселениците, дипломатите, затворениците и бездомниците
ОВИЕ УШТЕ НЕ ДОШЛЕ НА ВЛАСТ А ПОЧНАА ДА АЗДИСУВААТ - Пратеник од Алијанса на Албанците направил скандал на Блаце: мавтал со дипломатски пасош за преку ред да влезе во Македонија
ОВИЕ УШТЕ НЕ ДОШЛЕ НА ВЛАСТ А ПОЧНАА ДА АЗДИСУВААТ - Пратеник од Алијанса на Албанците направил скандал на Блаце: мавтал со дипломатски пасош за преку ред да влезе во Македонија
ЃУБРЕ ВМРОВСКО ПРОСТАЧКО, КАКО ОВОЈ СТАСАЛ ДО ШЕФ НА МАНУ: Шефицата на катедрата за македонски јазик демантира дека катедрата ке се укине-председателот на МАНУ манипулирал
ЃУБРЕ ВМРОВСКО ПРОСТАЧКО, КАКО ОВОЈ СТАСАЛ ДО ШЕФ НА МАНУ: Шефицата на катедрата за македонски јазик демантира дека катедрата ке се укине-председателот на МАНУ манипулирал
СДСМ: Нашите ставови се различни од тие на Љубчо Георгиевски
СДСМ: Нашите ставови се различни од тие на Љубчо Георгиевски

На покана на бугарската влада, Бучковски заминува во Софија на средби со државниот врв: „Доаѓам како пријател и со добра волја“

Специјалниот претставник на македонската влада за Бугарија, Владо Бучковски, утре заминува во официјална посета на Софија, јави бугарската новинска агенција, БГНЕС.

„За време на престојот ќе имам состаноци со премиерот Бојко Борисов, вицепремиерот и министер за надворешни работи Екатерина Захариева и министерот за одбрана Красимир Каракачанов“, рече Владо Бучковски за БГНЕС.

Тој објасни дека во четврток ќе има средба со претседателот Румен Радев.

„Доаѓам на покана на бугарската влада. Доаѓам како ваш голем пријател и со добра волја “, потенцираше Бучковски.

Бугарија денеска на состанокот на Советот на министри во Брисел стави вето на преговарачката рамка за Северна Македонија, за почеток на преговорите со Европската Унија.

loading...

The Rising of the Shield Hero Season 2 (https://animeheaven.pro/m/ddEk) Episode 1-Preview at website https://animeheaven.pro attack on titan anime heaven

Peach Boy Riverside Episode Preview at website https://animeflix.nl one piece animeflix