ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

Најчевска за твитот на Мицкоски: Мафијаши кои држат до зборот и ако си дел нивната банда ќе бидеш соодветно награден

Проф. Мирјана Најчевска на Твитер реагира на објавата на Христијан Мицкоски, ВМРО-ДПМНЕ:

Што заклучувам од оваа изјава?
Ветиле рушење на правната држава и сега се гордеат со исполнување на ветеното.
Дека ветиле исплата за дадени гласови и сега го исполнуваат ветеното.
Дека се мафијаши кои држат до зборот и ако си дел нивната банда ќе бидеш соодветно награден

Најчевска реагираше на објавата на Мицкоски кој на 30 декември се пофали:

Во Битола за два месеци се изработени над 1.000 решенија за легализација на објекти на граѓаните, ова за нас преставува посебен и значаен сегмент бидејќи го реализираме тоа што сме го ветиле пред граѓаните.

loading...

watch anime online. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

free anime AnimeDao DARLING in the FRANXX (Dub)

AnimeDao Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 153

watch anime online Attack on Titan Season 3 Part 2

anime dao That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time