(ВИДЕО) ТОА Е ТАА ХАРИЗМА НА ГОЛЕМИТЕ ЛИДЕРИ КОЈА ИЛИ ЈА ИМАШ ИЛИ ЈА НЕМАШ: БОЈКО БОРИСОВ МУ ГО ДАДЕ СВОЕТО ПАЛТО НА ГРАДЕЖЕН РАБОТНИК
(ВИДЕО) ТОА Е ТАА ХАРИЗМА НА ГОЛЕМИТЕ ЛИДЕРИ КОЈА ИЛИ ЈА ИМАШ ИЛИ ЈА НЕМАШ: БОЈКО БОРИСОВ МУ ГО ДАДЕ СВОЕТО ПАЛТО НА ГРАДЕЖЕН РАБОТНИК
(ВИДЕО) ПАЗЕТЕ ЛУЃЕ, КОПИЛИЊА И МОНСТРУМИ ДЕМНАТ НА ИНТЕРНЕТ СО НАМЕРА ДА ВЕ ОГРАБАТ
(ВИДЕО) ПАЗЕТЕ ЛУЃЕ, КОПИЛИЊА И МОНСТРУМИ ДЕМНАТ НА ИНТЕРНЕТ СО НАМЕРА ДА ВЕ ОГРАБАТ
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ: ПРОБЛЕМОТ НА ВМРО ДПМНЕ Е ШТО ТОЛКУ МНОГУ ГО МРАЗАТ ЗАЕВ ШТО ПОВЕРУВАА ВО ПРИКАЗНИТЕ ДЕКА ЗАЕВ Е ГЛУП, И ТУКА Е ПРОБЛЕМОТ ШТО ГО ПОТЦЕНУВААТ ЦЕЛО ВРЕМЕ
(ВИДЕО) БОЈКОТИРАМ: ПРОБЛЕМОТ НА ВМРО ДПМНЕ Е ШТО ТОЛКУ МНОГУ ГО МРАЗАТ ЗАЕВ ШТО ПОВЕРУВАА ВО ПРИКАЗНИТЕ ДЕКА ЗАЕВ Е ГЛУП, И ТУКА Е ПРОБЛЕМОТ ШТО ГО ПОТЦЕНУВААТ ЦЕЛО ВРЕМЕ
ЦАРОВСКА: Подновувањето на Спомен-собата на Крсте Мисирков е значаен настан, не само за Институтот за македонски јазик, туку и за целата држава. На овој начин се покажува почитување кон неговото дело, но, и вложување во грижата и негувањето на македонскиот јазик
ЦАРОВСКА: Подновувањето на Спомен-собата на Крсте Мисирков е значаен настан, не само за Институтот за македонски јазик, туку и за целата држава. На овој начин се покажува почитување кон неговото дело, но, и вложување во грижата и негувањето на македонскиот јазик
ОРДАНОВСКИ: СО БРАВУРОЗЕН ДОСЕГА НЕВИДЕН ВО МАК ПОЛИТИКАТА ПОТЕГ, ЗАЕВ ГО ТРЕСНА МИЦКОВСКИ ОД ЗЕМЈА, ПО КОЈ ЗНАЕ КОЈ ПАТ!
ОРДАНОВСКИ: СО БРАВУРОЗЕН ДОСЕГА НЕВИДЕН ВО МАК ПОЛИТИКАТА ПОТЕГ, ЗАЕВ ГО ТРЕСНА МИЦКОВСКИ ОД ЗЕМЈА, ПО КОЈ ЗНАЕ КОЈ ПАТ!
КОРОНАТА СКАПО ЌЕ НЕ ЧИНИ: Издадена е осмата еврообврзница од 700 милиони евра со каматна стапка од 1,625 отсто
КОРОНАТА СКАПО ЌЕ НЕ ЧИНИ: Издадена е осмата еврообврзница од 700 милиони евра со каматна стапка од 1,625 отсто
(ВИДЕО) БОСАНСКИОТ ВАСКО ЕФТОВ ГО НАПНА ВУЧИЌ ВО САРАЕВО - ПУКАШЕ ЛИ СО СНАЈПЕР ВО 90-ТИТЕ ПО САРАЕВЧАНИ?!
(ВИДЕО) БОСАНСКИОТ ВАСКО ЕФТОВ ГО НАПНА ВУЧИЌ ВО САРАЕВО - ПУКАШЕ ЛИ СО СНАЈПЕР ВО 90-ТИТЕ ПО САРАЕВЧАНИ?!
(ВИДЕО) ПЕТКОВСКИ ЗА ТВ 24: НИКОЈ НЕ ЗНАЕШЕ ДЕКА ЌЕ ИМА ГЛАСАЊЕ ЗА ДОВЕРБА, ПОТЕГОТ НА ЗАЕВ Е ЗА ПОЧИТ ВО УСЛОВИ НА ЛОШИ МОМЕНТИ НА ПОЛИТИЧКАТА СЦЕНА
(ВИДЕО) ПЕТКОВСКИ ЗА ТВ 24: НИКОЈ НЕ ЗНАЕШЕ ДЕКА ЌЕ ИМА ГЛАСАЊЕ ЗА ДОВЕРБА, ПОТЕГОТ НА ЗАЕВ Е ЗА ПОЧИТ ВО УСЛОВИ НА ЛОШИ МОМЕНТИ НА ПОЛИТИЧКАТА СЦЕНА

НАМЕСТО ДА БИДЕ ЗАБРАНЕТА, ВМРО ДПМНЕ ДОБИ ПОГОЛЕМА КАЗНА – ДОБИ ПОЛИТИЧКИ РЕТАРДИРАН ЛИДЕР!

Само политички ретард се фали и се гордее што Виктор Орбан му е близок пријател.

Само политички ретард се шегува во судница за терористички упад во собрание во кое за малце ќе умреше лидер на партија, беа повредени многу пратеници и новинари а за конец се спасивме од крвава граѓанска војна. Во собранието беа најдени плински боци разни домашно направени бомби најмалку еден од напаѓачите покажа пиштол на настанот, жива среќа е што немаше десетици мртви на настанот…

Само политички ретард не го осудува 27-ми април и го величи како народна одбрана и народно востание против злото?!?!

Само политички ретард ветува дека кога ќе дојде на власт ќе ги ослободел насилниците и убијците од 27-ми април?!?!?

Само политички ретард се кара со новинар за тоа дали Груевски ги плаќал медиумите со државни пари и бара од новинарот извинување за таа клевета?!?!

Само политички ретард ги нарекува новинарите кои го критикуваат ХИЕНИ во емисија на тв?!?!

Само политички ретард бега од локални избори во Штип а бара предвренени?!?!

Само политички ретард дозволува цела ЕУ да го прогласи за извор на лажин вести?!?!

Само политички ретард го става Антоњо Милошоски во врвот на партијата и го пушта на пресови да збори за судство, правда, корупција?!?!?!?!

Само политички ретард го зема Пандов во партија, и сака со Албанците да има коалиција?!?!

Само политички ретард се збратимува со Орце Камчев а збори за битка против мафијата?!?!

Само политички ретард се дистанцира и отвора војна со единствениот свој градоначалник, успешен бизнисмен кој ужива висок рејтинг и кај неопределните?!?!

Само политички ретард влегува во кафана во сред полициски час и потоа два сааата одбива да ги пушти инспекторите да влезат и прави од тоа невиден гаф со што покажува дека е аздисан забеган диктатор во најава?!?!

Само политички ретард го прогласува Стево Пендаровски за свое палаво дете?!?!

ВМРО ДПМНЕ доживеа многу поголема казна од тоа да биде забранета како партија. Таа доби лидер политички ретард со кој таа како партија ќе биде присутна во политиката вечно ќе губи ќе посматра од клупа и ќе помага ако треба со легитимација на процесите на кои не може со ништо да влијае туку само да лае а карванот да си врви со 100 на саат кон напредок и подобра светла иднина!

loading...

Watch Your Lie in April Episode 20 (https://animeflix.nl/m/W8m/ep-20) at website https://animeflix.nl banana fish animeflix

Watch Sword Art Online Alicization War of Underworld (Dub) Episode 7 (https://gogoanime.be/m/gYDv/ep-7) at website https://gogoanime.be gogoanime boku no hero academia