СУДИРОТ НА РЕЏЕП ТАИП ЕРДОГАН СО САД И НАТО И ПРАВИ ГОЛЕМА ШТЕТА НА МАКЕДОНИЈА
СУДИРОТ НА РЕЏЕП ТАИП ЕРДОГАН СО САД И НАТО И ПРАВИ ГОЛЕМА ШТЕТА НА МАКЕДОНИЈА
ЕРДОГАН СЕ НАЛУТИ ШТО ГРЧКИОТ ПРЕМИЕР ЛОБИРАЛ ВО САД ДА НЕ ИМ СЕ ПРОДАВААТ НАЈНОВИ ВОЕНИ АВИОНИ НА ТУРЦИТЕ: МИЦОТАКИС ВЕЌЕ НЕ ПОСТОИ ЗА МЕНЕ, ИЗЈАВИ ЕРДОГАН
ЕРДОГАН СЕ НАЛУТИ ШТО ГРЧКИОТ ПРЕМИЕР ЛОБИРАЛ ВО САД ДА НЕ ИМ СЕ ПРОДАВААТ НАЈНОВИ ВОЕНИ АВИОНИ НА ТУРЦИТЕ: МИЦОТАКИС ВЕЌЕ НЕ ПОСТОИ ЗА МЕНЕ, ИЗЈАВИ ЕРДОГАН
СПАСОВСКИ: Благодарност за укажаното братољубие од српскиот Патријарх Порфириј, кога браќата се сакаат, се радуваат и Небото и Земјата
СПАСОВСКИ: Благодарност за укажаното братољубие од српскиот Патријарх Порфириј, кога браќата се сакаат, се радуваат и Небото и Земјата
ДОДЕКА КРИПТОВАЛУТИТЕ БЕЛЕЖАТ ВРТОГЛАВ ПАД НА БЕРЗИТЕ, ШЕФИЦА НА ММФ ЛАГАРД ГИ ДОТЕПА: КРИПТОВАЛУТИТЕ СЕ БЕЗВРЕДНИ, МОРА ДА НАЈДЕМЕ НАЧИНИ ДА ГИ ЗАШТИТИМЕ НЕУКИТЕ ИНВЕСТИТОРИ ОД ВАКВИ ИЗМАМИ ВО КОИ ГИ ГУБАТ СВОИТЕ ЗАШТЕДИ
ДОДЕКА КРИПТОВАЛУТИТЕ БЕЛЕЖАТ ВРТОГЛАВ ПАД НА БЕРЗИТЕ, ШЕФИЦА НА ММФ ЛАГАРД ГИ ДОТЕПА: КРИПТОВАЛУТИТЕ СЕ БЕЗВРЕДНИ, МОРА ДА НАЈДЕМЕ НАЧИНИ ДА ГИ ЗАШТИТИМЕ НЕУКИТЕ ИНВЕСТИТОРИ ОД ВАКВИ ИЗМАМИ ВО КОИ ГИ ГУБАТ СВОИТЕ ЗАШТЕДИ
Бектеши: Честитки до поглаварот на МПЦ-ОА и сите православни верници по повод автокефалноста на МПЦ, политиките на добрососедство се од голема важност за целиот регион
Бектеши: Честитки до поглаварот на МПЦ-ОА и сите православни верници по повод автокефалноста на МПЦ, политиките на добрососедство се од голема важност за целиот регион
БЕСИМИ: РЕБАЛАНС КАКО ОДГОВОР НА КРИЗАТА И ЗАЧУВУВАЊЕ НА РАСТОТ
БЕСИМИ: РЕБАЛАНС КАКО ОДГОВОР НА КРИЗАТА И ЗАЧУВУВАЊЕ НА РАСТОТ
(ВИДЕО) ОСВЕН ШТО СЕ ИЗБРУКА МОРАЛНО ПРЕД СВЕТОТ, РУСИЈА СЕ ПОСРАМИ И ВОЕНО, УКРАИНА ГИ ПОКАЖА СИТЕ СЛАБОСТИ НА РУСКАТА ВОЕНА МАШИНА
(ВИДЕО) ОСВЕН ШТО СЕ ИЗБРУКА МОРАЛНО ПРЕД СВЕТОТ, РУСИЈА СЕ ПОСРАМИ И ВОЕНО, УКРАИНА ГИ ПОКАЖА СИТЕ СЛАБОСТИ НА РУСКАТА ВОЕНА МАШИНА
(ВИДЕО) КОВАЧЕВСКИ, ПЕНДАРОВСКИ И МИЦКОВСКИ СО ЧЕСТИТКИ ЗА АВТОКЕФАЛНОСТА НА МПЦ: ОВА Е ГОЛЕМ ИСТОРИСКИ ДЕН ЗА НАШИОТ НАРОД И ДРЖАВА
(ВИДЕО) КОВАЧЕВСКИ, ПЕНДАРОВСКИ И МИЦКОВСКИ СО ЧЕСТИТКИ ЗА АВТОКЕФАЛНОСТА НА МПЦ: ОВА Е ГОЛЕМ ИСТОРИСКИ ДЕН ЗА НАШИОТ НАРОД И ДРЖАВА

ПОЛИТИЧКИ ДУНСТЕР НА ДЕЦЕНИЈАТА: Генералниот секретар на движењето Беса, Аријанит Хоџа преку домашни и странски фактори бара да се повлече од иницијативата за гласање на недоверба на Владата

Генералниот секретар на движењето Беса, Аријанит Хоџа преку домашни и странски фактори бара да се повлече од иницијативата за гласање на недоверба на Владата, брифираат високи извори на СДСМ за Фокус.

Според истите извори, Хоџа се обидувал да ги релативизира односите со СДСМ, знаејќи дека „Алтернатива“ е на момент од одлука за влез во Влада.

„Алтернатива“ на чело со Африм Гаши вчера најави дека ќе гласаат за недовеба на владата, но порачаа дека нема да бидат дел од влада која е против евроатлантските интеграции на земјава. Хоџа беше прв од Беса која е дел од владината коалиција, кој почна да преговара со опозициските партии за ново мнозинство откако ДИК донесе одлука да се прегласува во Желино одлучувајќи по приговор на ДУИ.

Таму со неколку гласа повеќе победи кандидатот на Беса и тоа беше повод опозициските партии ВМРО-ДПМНЕ, Алијанса за Албанците и Алтернатива, Левица зедно со Беса да се здружат и да бараат гласање на недоверба на владата.

loading...

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Kiss x Sis (TV)

4Anime Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway Episode 11

4Anime Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 7

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub) Episode 7

watch anime dub 4Anime Attack on Titan (Dub)