(ВИДЕО) МАКЕДОНСКИОТ ЏИМИ ХАФА - ЛИДЕРОТ НА УПОЗ ПЕЦО ГРУЈОСКИ ИЗБЕГА ОД НОВИНАРСКИТЕ ПРАШАЊА, ДЕНЕСКА СЕ ОЧЕКУВА УПАД НА ФИНАНСОВА ПОЛИЦИЈА ВО УПОЗ!
(ВИДЕО) МАКЕДОНСКИОТ ЏИМИ ХАФА - ЛИДЕРОТ НА УПОЗ ПЕЦО ГРУЈОСКИ ИЗБЕГА ОД НОВИНАРСКИТЕ ПРАШАЊА, ДЕНЕСКА СЕ ОЧЕКУВА УПАД НА ФИНАНСОВА ПОЛИЦИЈА ВО УПОЗ!
ИТАЛИЈАНСКАТА МИНИСТЕРКА ЗА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ, ЛУЧАНА ЛАМОРЏЕЗЕ ПРЕЧЕКАНА СО ПОЧЕСНА ГАРДА И БУКЕТ ЦВЕЌЕ
ИТАЛИЈАНСКАТА МИНИСТЕРКА ЗА ВНАТРЕШНИ РАБОТИ, ЛУЧАНА ЛАМОРЏЕЗЕ ПРЕЧЕКАНА СО ПОЧЕСНА ГАРДА И БУКЕТ ЦВЕЌЕ
(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ ВО УПОЗ ПРИ ИЗБОРОТ НА НОВ ПРЕТСЕДАТЕЛ: ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР ТРПЕ ДЕАНОВСКИ СО ЛАКТ ВО РЕБРА ГО СПРЕЧИ САШЕ ПОЛИТИКО ДА МУ ПОСТАВИ ПРАШАЊЕ НА ПЕЦО ГРУЈОВСКИ
(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ ВО УПОЗ ПРИ ИЗБОРОТ НА НОВ ПРЕТСЕДАТЕЛ: ГЕНЕРАЛНИОТ СЕКРЕТАР ТРПЕ ДЕАНОВСКИ СО ЛАКТ ВО РЕБРА ГО СПРЕЧИ САШЕ ПОЛИТИКО ДА МУ ПОСТАВИ ПРАШАЊЕ НА ПЕЦО ГРУЈОВСКИ
Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
Автомобил на годината за 2022: новиот PEUGEOT 308 - финалист
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
ИЛЧЕ ГЕБЕЛС СЕ КАЕ: ПОГРЕШИВМЕ ШТО НЕ ЈА ДАДОВМЕ ВЛАСТА ЛЕСНО И ВЕДНАШ ТУКУ ВЛЕЧКАВМЕ И ПРАВЕВМЕ ГЛУПОСТИ ВО СОБРАНИЕ
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Хаџиу за ТВ21: Им верувам на експертите, тие ќе кажат што точно се случило
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
Сали од Алтернатива ја мерка фотелјата на Филипче
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени
(ВИДЕО) Се запали двокатен автобус на ЈСП, пожарот бргу беше изгаснат, нема повредени

НАШИОТ ФУДБАЛСКИ СТРАТЕГ НА ПЕЧАЛБА ВО КАТАР, МИРСАД ЈОНУЗ ГО ПРЕЧЕКА ШЕФОТ НА ФИФА, ЏОВАНИ ИНФАНТИНО НА НОВОИЗГРАДЕНАТА ТРЕНИНГ БАЗА ВО ЛУСАИЛ

Првиот човек на ФИФА, Џовани Инфантино, беше во посета на катарскиот Лусаил, каде како прв тренер работи нашиот стручњак, Мирсад Јонуз.

Во текот на вчершниот ден, Инфантино ја посети новоизградената тренинг база на ФЦ Лусаил на која следната година ќе тренираат и репрезентациите учесници на фудбалскиот Мундијал. Исто така, овде ќе се игра и финалето на СП, на само 3 километри од оваа тренинг база.

„Лусаил Иконик стадиум“ кој што се уште е во изградба, ќе има капацитет од 80.000 места и се очекува да биде готов во мај оваа година, а по завршувањето на првенството, овој стадион ке остане во сопственост на фудбалскиот клуб Лусаил, каде што е тренер Јонуз.

loading...

Website https://animefreak.ws: Watch The Mechanism of Spring animefreak Episode Full anime

KissAnime: One Piece Movie 14: Stampede anime episode Full online free at https://kissanime.mx a silent voice kissanime

Website https://twistmoe.net: Watch Fox Spirit Matchmaker 8th Season twistmoe Episode 10 kissanime

Garo: Crimson Moon (Dub) (https://animekisa.in/m/0ZQP) Episode 23

Provenexpert: https://www.provenexpert.com/animeflixnl/?mode=preview

Sqlservercentral: https://www.sqlservercentral.com/forums/user/gogoanimelol